گروه وکلای خانواده؛ بهترین مشاور حقوقی خانواده

گروه وکلای خانواده؛ بهترین مشاور حقوقی خانواده

آفتاب نیوز :

از جمله مهم ترین مسایل حقوقی در هر کشور، خانواده است که نه تن ها قوانین زیادی به خود اختصاص داده است، بلکه تمرکز و بحث زیادی نیز روی آن متمرکز است. خانواده به عنوان پایه ای ترین نهاد اجتماعی که هر فرد در آن ایفای نقش دارد از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل نیز وکلای مخصوص و مشاورین با تجربه در حوزه خود را دارد. بروز مشکل در هر خانواده امکان پذیر است و اطلاع از حق و حقوق خود به کمک مشاوره حقوقی خانواده می تواند به شما کمک زیادی کند.

چرا به مشاوره حقوقی خانواده نیاز داریم؟

احتمالا شما نیز تا کنون بار ها کلمه طلاق توافقی را شنیده اید. پیش از هرچیز باید بدانید که قانونگذار در قوانین مختلفی برای هر شخص، حق و حقوق خاصی قایل شده است. یکی از مشکلات مهمی که اغلب افراد هنگام بروز چالش های خانوادگی با آن روبه رو هستند، عدم اطلاع از حق و حقوق خود است که این موضوع می تواند به بدترین مشکلات ختم شود.

داشتن یک وکیل یا بهره مندی از مشاور حقوقی خانواده، از این جهت با اهمیت است که می تواند در پیشبرد پرونده یا مراحل مختلف طلاق به شما کمک کند تا نه تن ها حقوق خود را به درستی مطالبه کنید، بلکه بتوانید در پرونده حاکم شوید. به همین دلیل عده ای از وکلا را وکیل طلاق می نامند؛ زیرا به شما کمک می کنند تا در پیشبرد مراحل مختلف طلاق خود، بهترین تصمیمات را متناسب با وضعیت و شرایط خود بگیرید.

آشنایی با گروه وکیل خانواده؛ بهترین وکیل طلاق توافقی برای شما

طلاق یکی از مسایل مهم قانونی است که اگر اشخاص از یک وکیل یا مشاوره حقوقی خانواده برای پیشبرد آن استفاده نکنند، درگیر مشکلات فراوانی می شوند که برون رفت از آن ها دایما سخت و سخت تر خواهد شد. وکلا و مشاورین باتجربه در حوزه خانواده، طی انجام مراحل طلاق می توانند به شما کمک کنند تا علاوه بر احقاق خود، از ضرر و زیان های احتمالی نیز جلوگیری کنید.

گروه وکیل خانواده، یکی از متخصص ترین گروه وکلای حوزه خانواده است که با داشتن سوابق و تجربه فراوان در مراحل طلاق توافقی، می توانند به عنوان بهترین وکیل طلاق برای شما به ایفای نقش بپردازند. در ادامه به بررسی خدمات ارایه شده توسط این مجموعه می پردازیم.

وکیل خانواده

مهم ترین نقش وکیل خانواده را باید دفاع از حقوق اشخاص در پرونده های حقوقی دانست که به آن ها در راستای احقاق تعهدات دریافت شده کمک می کند. مجموعه وکیل خانواده با تکیه بر توان و تخصص وکلای باتجربه خود می تواند یاری دهنده شما در این زمینه باشد.

طلاق توافقی

این طلاق یکی از انواع طلاق قانونی است که دو طرف (همسران) پس از توافق بر سر تعهدات و حقوق خود، اقدام به طلاق می کنند. در این حالت ابتدا باید دو طرف تمام حق وحقوق یکدیگر را برآورده سازند تا مراحل طلاق توافقی پیش رود. مجموعه وکیل خانواده می تواند در این زمینه نیز اقدامات لازم را برای شما انجام دهد و تمام دیون و مطالبات طرفین را مشخص و شفاف کند.

مطالبه مهریه

مهریه را باید مهم ترین طلب زوجه از زوج دانست که قانون گذار، قوانین و شرایط بسیار مناسبی برای احقاق و دریافت آن در نظر گرفته است؛ اما در انجام طلاق می بایست موارد مهمی رعایت شود که این موضوع از عهده وکیل خانواده بر می آید. به همین دلیل است که مراجع قانونی همیشه تاکید دارند تا بهترین وکیل طلاق توافقی را برای خود تعیین کنند.

اخذ اجرت المثل

اجرت المثل به حقوق مالی زوجه ای گفته می شود که وی هیچ تعهدی برای انجام آن نداشته و بنابر درخواست زوج، اقدام به انجام آن کرده است. این حق مالی می تواند شامل موارد بسیار زیادی باشد که اگر بدون کمک مشاور یا وکیل خانواده درخواست شود، احتمال رد آن منتفی نیست؛ بنابراین قبل از درخواست آن باید با یک مشاور باتجربه صحبت کرد.

طلاق از طرف زن

یکی از انواع طلاق، درخواست آن از طرف زن است. در شرایطی که زوجه نتواند با شرایط یا وضعیتی که همسرش دارد، کنار آمده و زندگی خود را ادامه دهد، امکان درخواست طلاق از طرف زن وجود دارد. بر خلاف طلاق توافقی، در این نوع طلاق اگر شرایط زوجه درست و قانونی باشد، نیازی به درخواست یا رضایت مرد برای طلاق نیست و قانونگذار از زوجه حمایت قانونی به عمل خواهد آورد.

طلاق از طرف مرد

دومین نوع طلاق در دسته بندی انواع طلاق را باید هنگامی دانست که مرد یا زوج درخواست آن را دارند. در این حالت مشاور یا وکیل خانواده با بررسی تمام جوانب پرونده و نگاهی به حقوق، دیون و مطالبات مرد، درخواست قانونی وی را برای انجام این کار ثبت می کند تا بر خلاف مراحل طلاق توافقی، مرد بتواند پس از به جا آوردن تعهدات خود، از زوجه طلاق گیرد.

فسخ نکاح

فسخ نکاح گرچه در ظاهر شبیه طلاق است؛ اما این دو کاملا با هم فرق دارند و فقط در ماهیت مشابه هم هستند. در واقع فسخ نکاح بر خلاف طلاق در شرایط خاصی صورت می گیرد که یکی از طرفین دارای عیب خاصی مانند جنون باشد و طرف دیگر نتواند با چنین مشکلی کنار آید. در این حالت وی می تواند شخصا و بدون حضور طرف مقابل درخواست فسح نکاح را ثبت کند.

حضانت و سلب حضانت

در انواع طلاق، خصوصا طلاق توافقی، یکی از مسایل مهمی که پیش می آید، بحث حضانت یا سلب حضانت است. حضانت یعنی نگهداری و مراقبت از فرزندان که قانون گذار در این زمینه نیز شرایط مختلفی پیش بینی کرده و به هر کدام نیز مجموعه ای از قوانین اختصاص داده است. گروه وکلای خانواده می تواند در این زمینه نیز به شما کمک کند تا حضانت فرزندان خود را کسب کنید یا از طرف مقابل سلب حضانت کنید.

سخن نهایی

مراحل طلاق توافقی یکی از پیچیده ترین مسایل حقوقی است که نیازمند تجربه و آگاهی مشاورین حقوقی است؛ زیرا در هر مرحله وکیل یا مشاور می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان ممکن، بهترین راه حل را اتخاذ کرده و بهترین اقدامات را جهت پیشبرد پرونده در پیش گیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وب سایت وکیل خانواده بازدید به عمل آورید و در صورت نیاز به خدمات مختلف ذکر شده در این مطلب نیز با شماره تماس های قرار گرفته در این سایت، تماس حاصل فرمایید. بهترین وکیل طلاق توافقی را با وکیل خانواده تجربه کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گروه وکلای خانواده؛ بهترین مشاور حقوقی خانواده" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گروه وکلای خانواده؛ بهترین مشاور حقوقی خانواده"، کلیک کنید.