گام‌ آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان برای توسعه هوش مصنوعی

گام‌ آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان برای توسعه هوش مصنوعی

زندگانی/سیستان و بلوچستان نشست مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان و موسسه سراج استان در راستای همکاری، هم افزایی و استفاده از امکانات و ظرفیت های مشترک در زمینه هوش مصنوعی با حضور جلیل شهریاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

به گزارش زندگانی، در جلسه امروز سه شنبه شهریاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه و ارتقاء هوش مصنوعی در کشور اشاره کرد و افزود: هم اکنون در اکثر کشورهای در حال توسعه توجه به مقوله مهمی همچون هوش مصنوعی به عنوان یک موضوع مهم برای رسیدن به پیشرفت مدنظر متولیان امر آموزش است و به همین منظور باید با هم افزایی و استفاده از ظرفیت های سازمان ها دولتی و خصوصی برای پیشرفت در هوش مصنوعی تلاش کرد.

وی در ادامه استعداد نوجوانان و جوانان استان را بی نظیر عنوان کرد و گفت: موفقیت امیررضا غلامی مهارت آموز نخبه استان در کسب مدال طلا در رشته توسعه نرم افزارهای موبایلی در اولین دوره از مسابقات بین الملی مهارت نشان از ظرفیت بالای منابع انسانی استان در ایجاد جهش در توسعه هوش مصنوعی، تجاری‌سازی و برندسازی و تولید ثروت دارد.

دهنوی مدیر موسسه سراج سیستان و بلوچستان نیز با اشاره به ظرفیت های مهارت آموزی منجر به اشتغال آموزش فنی و حرفه ای، آمادگی این موسسه را برای همکاری مشترک با آموزش فنی و حرفه‌ای وهم افزایی در خصوص توسعه آموزش های هوش مصنوعی و تولید محتوا را اعلام کرد.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گام‌ آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان برای توسعه هوش مصنوعی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گام‌ آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان برای توسعه هوش مصنوعی"، کلیک کنید.