کیفیت چمن ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز بررسی خواهد شد

کیفیت چمن ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز بررسی خواهد شد

زندگانی/آذربایجان شرقی وزیر ورزش و جوانان در سفرش به تبریز از مجموعه ورزشی یادگارامام (ره) دیدن کرد و به دیدار امام جمعه تبریز رفت.

کیومرث هاشمی که امروز (20 بهمن ماه) برای بازدید از ظرفیت های آذربایجان شرقی و حضور در اختتامیه مسابقات جهانی کشتی پهلوانی جام فجر در تبریز حضور پیدا کرده است، پس از ورود به این شهر، با حضور در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز، به شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، هنرمندان و پیشکسوتان فقید ادای احترام کرد.

او در ادامه از مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) دیدن کرد و در جریان آخرین وضعیت استخر قهرمانی، پیست دوچرخه سواری و ورزشگاه یادگار امام (ره) قرار گرفت.

وزیر ورزش و جوانان در کنار زمین چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) حضور یافت و پس از توضیحات حبیب ستوده نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، بر لزوم استفاده از نظرهای تخصصی کارشناسان برای بهبود وضعیت چمن ورزشگاه تاکید کرد.

هاشمی با حضور در بیت امام جمعه تبریز، با آیت الله آل هاشم دیدار کرد.

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان پیرو انتقادهای سرمربی تیم تراکتور نسبت به کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز اعلام کرد که به زودی تعدادی کارشناس برای بررسی چمن این ورزشگاه به تبریز خواهند آمد و در صورت تایید بی کیفیت بودن چمن، استفاده از چمن مرغوب در دستور کار قرار می گیرد؛ اما در صورت تصمیم بر تعویض چمن، باشگاه تراکتور باید در زمان کشت چمن جدید زمین بازی موقتی در نظر بگیرد.

او همچنین درباره احتمال انتقال مالکیت مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز، تاکید کرد: ما راغبیم که این اتفاق بیفتد و حاضریم اگر شهردار تبریز در دسترس باشد، عصر امروز در این باره صحبت کنیم.

به گزارش زندگانی، هاشمی در ادامه سفر خود به تبریز، پس از حضور و اقامه نماز جمعه در مصلای امام خمینی (ره) تبریز در مراسم اختتامیه مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در سالن پورشریفی حضور پیدا می کند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کیفیت چمن ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز بررسی خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کیفیت چمن ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز بررسی خواهد شد"، کلیک کنید.