کپی برداری بی ام و از خودروی وارداتی تازه نفس بازار ایران/ عکس

امیرمسعود عابدین_ طراحی های فعلی برندهای کره ای مفاهیم زیادی را به ما می گویند؛ اینکه خودروسازان برای چه چیزی تلاش می کنند، چه مشتریانی دارند و در نهایت چه می خواهند. با این حال، زمانی نه چندان دور، بهترین کاری که امثال شرکت هایی مانند کیا می توانستند انجام دهند، این بود که از برندی معتبر مثل بی ام و کپی برداری کنند. اما اکنون به نظر می رسد که این بی ام و است که ایده ای ندارد و از کره ای ها تقلید می کند!

کپی برداری بی ام و از خودروی وارداتی تازه نفس بازار ایران/ عکس

تصویر بالا، جدیدترین مدل سری 1 و تصویر پایین کیا Ceed را نشان می دهند. در برخی از زوایا شباهت بسیاری بین کیا سید پنج ساله با سری یک جدید وجود دارد. اگر نشان آبی و سفید روی دماغه خودرو را بپوشانیم، ممکن است برخی افراد به سختی آن ها را شناسایی کنند.

کپی برداری بی ام و از خودروی وارداتی تازه نفس بازار ایران/ عکس

بسیاری از کاربران اشاره کردند که جلوپنجره جدیدترین سری یک بسیار شبیه به نسخه قدیمی جلوپنجره کیا است؛ با این تفاوت که بسیار زشت تر است، چرا که پنل حسگر به شکل بسیار بدی در وسط آن قرار گرفته است.

کپی برداری بی ام و از خودروی وارداتی تازه نفس بازار ایران/ عکس

شایان ذکر است که سری 1 جدید تنها یک نسخه به شدت به روز شده از مدل 2019 است، نه یک طراحی کاملاً جدید برای یک نسل جدید. در سال های آینده اتفاقات مهیج و خلاقانه تری برای سری 1 رخ می دهد. گفتنی است که هاچ بک کیا سید محصول وارداتی جدید بازار ایران است که از ابتدای سال جاری واردات آن به کشور آغاز شد.

منبع: carscoops

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کپی برداری بی ام و از خودروی وارداتی تازه نفس بازار ایران/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کپی برداری بی ام و از خودروی وارداتی تازه نفس بازار ایران/ عکس"، کلیک کنید.