کاهش حجم تردد صبحگاهی با تعطیلی مدارس/ اعلام وضعیت ترافیک پایتخت در صبح چهارشنبه

کاهش حجم تردد صبحگاهی با تعطیلی مدارس/ اعلام وضعیت ترافیک پایتخت در صبح چهارشنبه

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی صبح امروز در معابر پایتخت را تشریح کرد.

سرهنگ علی اصغر شریفی در گفت وگو با زندگانی درباره وضعیت ترافیکی شهر تهران گفت: در رصدهای پلیسی مشاهده شد که از حوالی ساعت شش صبح امروز ترافیک در بیشتر معابر پایتخت آغاز شده و همچنان از غرب، شرق و جنوب به سمت مرکز و شمال تهران ادامه دارد.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی در بزرگراه های شرقی پایتخت گفت: در بزرگراه های شهید بابایی، شهید زین الدین و شهید سلیمانی ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در اتوبان های جنوبی شهر مانند امام علی(ع) و شهید نواب صفوی نیز ترافیک پرحجم و نیمه سنگین است.

شریفی با اشاره به وضعیت ترافیک در معابر غربی پایتخت نیز گفت: در  مقاطعی از بزرگراه های شهید لشگری، شهید همت، شهید آبشناسان، آیت الله هاشمی رفسنجانی، شهید حکیم، محمدعلی جناح و یادگار امام هم ترافیک نیمه سنگین اما در حال حرکت گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در اتوبان آزادگان و آزادراه تهران- کرج نیز ترافیک نیمه سنگین است.

وی گفت: به نظر می رسد ترافیک امروز نسبت به روزهای گذشته کم حجم تر است زیرا مدارس تعطیل شده اند. البته مجددا از ساعت 17 ترافیک در تهران آغاز خواهد شد و ما برای ترافیک عصرگاهی نیز از آمادگی لازم برخوردار هستیم.

پایان خبر زندگانی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش حجم تردد صبحگاهی با تعطیلی مدارس/ اعلام وضعیت ترافیک پایتخت در صبح چهارشنبه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش حجم تردد صبحگاهی با تعطیلی مدارس/ اعلام وضعیت ترافیک پایتخت در صبح چهارشنبه"، کلیک کنید.