چه خبر از استقلال و پرسپولیس؟

چه خبر از استقلال و پرسپولیس؟

ورزش ایران و جهان امروز نیز با اتفاقات و مسایل مختلفی همراه بود که گزیده ای از این وقایع و رویدادها در ادامه آمده است.

به گزارش زندگانی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان امتیاز کسر کرد.

با اعلام کمیته انضباطی در خصوص اعمال ماده 89 مقررات انضباطی نسبت به مطالبه وجه محمد بلبی به طرفیت تیم نفت مسجد سلیمان، با توجه به قطعیت دادنامه صادره، از باشگاه نفت مسجد سلیمان یک امتیاز کسر می شود.

بازی های لیگ برتر به تعویق افتاد

بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال لغو شد. بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد.

برنامه جدید مسابقات هفته های بیست و هشتم تا سی ام لیگ برتر

برنامه جدید مسابقات هفته های بیست و هشتم تا سی ام لیگ برتر باشگاه های فوتبال فصل 1403-1402 اعلام شد.

ضمن عرض تسلیت شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور مردمی و محبوب، حسین امیر عبدالهیان وزیر محترم امورخارجه و همراهان، برنامه جدید مسابقات هفته بیست و هشتم تا سی ام لیگ برتر مشخص شد.

هافبک عراقی تراکتور اعلام جدایی کرد

هافبک عراقی تراکتور اعلام کرد که فصل آخر حضورش در تیم تبریزی را تجربه می کند. صفاء هادی یکی از بازیکنان کلیدی و باتجربه تراکتور است که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال عراق را در کارنامه دارد.

او در گفت و گو با سایت المحترفین عراق گفت که فصل آخر حضورش در تراکتور را تجربه می کند.

صدور مجوز حرفه ای AFC برای 8 باشگاه/ استقلال و پرسپولیس جریمه می شوند

هیات بدوی مجوز باشگاهی پس از بررسی کلیه مستندات باشگاه ها در چندین جلسه فشرده و با توجه به گزارش های دپارتمان مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال، تصمیمات خود در زمینه باشگاه های متقاضی دریافت مجوز کنفدراسیون فوتبال آسیا، ملی، بانوان و فوتسال را اعلام کرد.

هیات بدوی مجوز باشگاهی پس از بررسی تمامی مستندات باشگاه ها در چندین جلسه فشرده و با توجه به گزارش های دپارتمان مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال، تصمیمات خود در زمینه باشگاه های متقاضی دریافت مجوز کنفدراسیون فوتبال آسیا، ملی، بانوان و فوتسال را اعلام کرد.

ویدیو/ تشریح خدمات دولت رییسی توسط روسای فدراسیون های ورزشی

روسای فدراسیون های ورزشی در مورد دستاوردها و خدماتی که دولت آیت الله ابراهیم رییسی در مدت ریاست جمهوری به ورزش کشور انجام داد توضیحاتی ارایه کردند.

آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور که برای افتتاح سد مرزی «قیز قلعه سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، به علت سانحه ای که برای بالگرد حامل وی و همراهانش رخ داد، به شهادت رسید. آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان بالگرد حامل رییس جمهور بودند.

واکنش چهره های ورزشی در فضای مجازی به شهادت رییس جمهور

ورزشکاران و برخی از اهالی ورزش در صفحات شخصی خود در فضای مجازی به شهادت دکتر ابراهیم رییسی و همراهانش واکنش نشان دادند.

آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور که برای افتتاح سد مرزی «قیز قلعه سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، به علت سانحه ای که برای بالگرد حامل وی و همراهانش رخ داد، به شهادت رسید. آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان بالگرد حامل رییس جمهور بوده اند.

محرومیت مربی استقلال تعلیق شد

مربی استقلال مشکلی برای همراهی این تیم در دیدار برابر نساجی نخواهد داشت.

مهدی هاشمی نسب مربی استقلال مشکلی برای همراهی این تیم در دیدار برابر نساجی نخواهد داشت.

راه خدمت با قدرت ادامه دارد

وزارت ورزش و جوانان در بیانیه ای اعلام کرد راه خدمت ادامه خواهد یافت.

جامعه ی ورزش و جوانان ایران اسلامی شهادت سیدالشهدای خدمت، رییس جمهور محبوب و مردمی، آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان را به ملت بزرگ ایران تبریک و تسلیت می گوید.

رونالدو چشم خورده است!

بازیکن سابق النصر درباره فرصت سوزی کریستیانو رونالدو در دیدار برابر الهلال نظر جالبی داشت. در حساس ترین بازی هفته سی و دوم رقابت های لیگ عربستان دو تیم پرستاره النصر و الهلال به مصاف هم رفتند. این بازی که به میزبانی النصر برگزار شد در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

کریستیانو رونالدو در این بازی یک پاس گل داد با این حال او فرصت های زیادی را از دست داد.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه خبر از استقلال و پرسپولیس؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه خبر از استقلال و پرسپولیس؟"، کلیک کنید.