پیشرفت خیره کننده پروژه بن سلمان در عکس های ماهواره ای/ عکس

به گزارش خبرگزاری زندگانی، این پروژه غول پیکر در آسمان خراشی عمودی بلندتر از ساختمان امپایر استیت در طول منهتن تا فیلادلفیا گسترده شده است.

تصاویر ماهواره ای جدید ارایه شده به نیوزویک، وضعیت پیشرفت در نیوم، زاییده افکار محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی را نشان می دهد که این پادشاهی به عنوان آینده زندگی شهری مطرح می کند. تصویر زیر که توسط ماهواره های Maxar گرفته شده است، یکی از معدود قسمت های تکمیل شده این پروژه را نشان می دهد که عبارت است از یک زمین گلف سرسبز مشرف به دریای سرخ.

پیشرفت خیره کننده پروژه بن سلمان در عکس های ماهواره ای/ عکس
تصویر ماهواره ای از نیوم، این مگاپروژه 500 میلیارد دلاری که در شمال غربی عربستان سعودی در حال ساخت است را نشان می دهد. یک زمین گلف تکمیل شده در امتداد خط ساحلی قابل مشاهده است.
پیشرفت خیره کننده پروژه بن سلمان در عکس های ماهواره ای/ عکس
نگاهی دقیق تر مسیری را نشان می دهد که با عمارت ها و کاخ های بزرگ احاطه شده است.

در نواحی شمال پروژه نیوم در حال پیشرفت است. این “شهر خطی” با وسعت 650 فوت در امتداد 105 مایل در میان کوه ها و دره های بیابانی امتداد خواهد داشت و می تواند تا زمان تکمیل آن با هزینه 2 تریلیون دلاری حدود 9 میلیون نفر را در خود جای دهد.

اما طبق گزارش های اخیر، کار بر روی نیوم به دلیل هزینه ها و مشکلات منحصر به فرد مهندسی متوقف شده است.

پیشرفت خیره کننده پروژه بن سلمان در عکس های ماهواره ای/ عکس
تصاویر ماهواره ای مراحل اولیه حفاری برای نیوم را نشان می دهد.

منبع: newsweek

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشرفت خیره کننده پروژه بن سلمان در عکس های ماهواره ای/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشرفت خیره کننده پروژه بن سلمان در عکس های ماهواره ای/ عکس"، کلیک کنید.