پیروزی تاتنهام در شب تساوی چلسی / برنتفورد از منچستریونایتد امتیاز گرفت

آفتاب نیوز :

هفته سی ام لیگ برتر انگلیس با برگزاری 5 دیدار از ساعت 18:30 شنبه شب پیگیری شد.

در مهم ترین دیدار ها تاتنهام برابر لوتون با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و چلسی مقابل برنلی 2- 2 به تساوی رسید.

به نوشته ایرنا، در سایر دیدار ها بورنموث مقابل اورتون، 2 بر یک به پیروزی رسید، ناتینگهام فارست برابر کریستال پالاس، یک – یک مساوی شد و شفیلد یونایتد و فولام هم به تساوی 3- 3 رسیدند.

برنتفورد در حضور کوتاه قدوس از منچستریونایتد امتیاز گرفت

تیم فوتبال برنتفورد در دیداری که بازیکن ایرانی اش تعویضی به میدان رفت، از حریف نامدار خود یک امتیاز گرفت.

به گزارش خبرگزاری زندگانی، در آخرین بازی از دیدار های شب گذشته (شنبه) در هفته سی ام لیگ برتر انگلیس، از ساعت 23:30 به وقت تهران، تیم فوتبال برنتفورد میزبان منچستریونایتد بود که این بازی اگرچه در دقایق تلف شده نیمه دوم دو گل داشت، در نهایت بدون برنده و با تساوی یک – یک به پایان رسید.

در این مسابقه که سامان قدوس در دقیقه 87 آن به جای کین لوییس پاتر به میدان رفت، میهمان منچستری با گلزنی میسون ماونت در دقیقه 6+90 پیش افتاد، اما نتوانست از برتری اش محافظت کند چرا که تنها سه دقیقه بعد گل تساوی را از کریستوفر آیر دریافت کرد.

شیاطین سرخ با این نتیجه 48 امتیازی شدند و در رده ششم جدول لیگ برتر قرار گرفتند. در همین حال برنتفورد 27 امتیازی شد، اما در رده پانزدهم جدول باقی ماند. این در حالی است که در جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس، آرسنال و لیورپول هر دو با 64 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب اول و دوم هستند، منچسترسیتی با 63 امتیاز سوم است، استون ویلای 59 امتیازی چهارم است و تاتنهام 56 امتیازی هم در جایگاه پنجم قرار دارد.

امروز دو بازی دیگر در لیگ برتر جزیره برگزار می شود که در بازی نخست از ساعت 16:30 لیورپول میزبان برایتون است و در بازی دوم از ساعت 19 منچسترسیتی از آرسنال پذیرایی خواهد کرد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی تاتنهام در شب تساوی چلسی / برنتفورد از منچستریونایتد امتیاز گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی تاتنهام در شب تساوی چلسی / برنتفورد از منچستریونایتد امتیاز گرفت"، کلیک کنید.