پلمب 30 واحد صنفی متخلف اصفهان در ایام نوروز

زندگانی/اصفهان معاون قضایی و نظارت اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان با بیان اینکه مدت زمان رسیدگی به پرونده های تعزیرات حکومتی در استان به زیر 10 روز رسیده است و در کمتر از 24 ساعت برای پرونده ها صدور رای انجام می شود، گفت: 30 واحد صنفی متخلف شهر اصفهان در ایام نوروز پلمب شد.

براتعلی صالحی، در گفت وگو با زندگانی، در خصوص اقدامات اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در نوروز 1403، اظهار کرد: تعزیرات حکومتی یک دستگاه رسیدگی کننده است و قانون گذار سه وظیفه رسیدگی به تخلفات عام اقتصادی، قاچاق کالا و ارز و تخلفات حوزه بهداشت، درمان و دارو را بر عهده آن گذاشته است؛ از این رو با توجه به ابلاغیه سازمانی از پانزدهم اسفند طرح ویژه ماه مبارک رمضان و ایام نوروز را آغاز کرده است و نظارت های خود را تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه امسال از تمام دستگاه ها با استفاده از روسای شعب و قضات، دو شعبه رسیدگی به تخلفات را به صورت ثابت در دل بازار قرار دادیم، افزود: علاوه بر ایجاد این دو شعبه ثابت که در مرکز شهرستان اصفهان قرار گرفته است، سه شعبه سیار نیز در مرکز استان قرار دادیم که عوامل آن از قضات هستند؛ عوامل این شعب موظفند که به شکایات واصله با دقت و سرعت رسیدگی و تا جایی که امکان دارد مشکل را در محل رفع کنند.

معاون قضایی و نظارت اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان ضمن تقدیر از دستگاه های نظارتی که در کنار عوامل این شعب به خدمت رسانی مشغول هستند، ابراز کرد: امسال شاهد حضور حجم عظیمی از جمعیت گردشگران با توجه به آمار ارایه شده هستیم که بسیار عالی است؛ بنابراین باید خدمات دهی همه دستگاه ها به گردشگران تداوم پیدا کند.

وی با بیان اینکه میزان بالای پذیرش استان های دیگر از مسافران نشان دهنده بی توجهی ما در گذشته بوده است، گفت: مجموعه امکانات باغ فدک در سال گذشته قابل قیاس با سال جاری نیست و امکانات بسیار خوبی در سال جاری به گردشگران ارایه شده است، البته تخلفات باید کاهش پیدا کند.

صالحی با تاکید بر اینکه مسیله نظارت بر اسکان از مسیله اسکان مهم تر است، تصریح کرد: یکی از موارد تخلف مربوط به هتل هایی بوده که باید به لحاظ بهداشتی تعطیل می شد، اما حجم بالای مسافر اجازه این کار را به ما نداد؛ همچنین با وجودی که ممکن است همه امید یک کاسب به ایام عید باشد، اما به دلیل تخلفاتی همچون گران فروشی مجبور شدیم در این ایام 30 واحد را پلمب کنیم.

وی با بیان اینکه در نوروز 1403 شهر شیراز پا به پای اصفهان پیش آمده است، ادامه داد: برای اصفهان باید به اندازه آوازه اش کار کرد و اجازه نداد از سطح خود پایین تر برود؛ لازم است با کنترل این وضعیت و بهبود خدمات اصفهان را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم.

معاون قضایی و نظارت اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان با تاکید بر اینکه مدت زمان رسیدگی به پرونده های تعزیرات حکومتی در استان به زیر 10 روز رسیده و در کمتر از 24 ساعت برای پرونده ها صدور رای انجام می شود، خاطرنشان کرد: مجموعه عوامل تعزیرات حکومتی آمادگی کامل دارند تا به تخلفات در اسرع وقت رسیدگی و با سایر دستگاه ها برای خدمت رسانی به مردم همکاری کنند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلمب 30 واحد صنفی متخلف اصفهان در ایام نوروز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلمب 30 واحد صنفی متخلف اصفهان در ایام نوروز"، کلیک کنید.