پروازهای چارتری کیش و قشم تعیین و تکلیف شدند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با توجه به اتمام مهلت بخشنامه قبلی درباره پروازهای چارتری کیش و قشم، این سازمان به زودی بخشنامه جدید را درباره این دو مسیر صادر می کند.

پروازهای چارتری کیش و قشم تعیین و تکلیف شدند

آفتاب نیوز :

جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی با توجه به اتمام مهلت بخشنامه قبلی درباره پروازهای چارتری کیش و قشم، گفت: این سازمان به زودی بخشنامه جدید را درباره این دو مسیر صادر می کند. تابستان امسال سازمان هواپیمایی کشوری در بخشنامه ای به شرکت های هواپیمایی ابلاغ کرد که پروازهای چارتری در همه مسیرهای داخلی غیر از مناطق نفت خیز، ممنوع است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اما در ایام کم تقاضای سفر و در راستای توسعه گردشگری جزایر کیش و قشم، از سوی سازمان هواپیمایی کشوری تصمیم گیری شد که پروازهای کیش و قشم از ممنوعیت چارتر خارج شود. اعتبار بخشنامه اخیر تا پایان بهمن 1402 قید شده بود و سیاست جدید سازمان در این خصوص در اوایل هفته آینده بعد از رصد بازار و بررسی های کارشناسی به ذی نفعان اعلام خواهد شد.

وی یادآور شد: اینکه عنوان شده است پروازهای چارتری کیش و قشم پایان بهمن ماه به پایان می رسد، صحیح نیست، بلکه این موضوع در دست بررسی است و سازمان هواپیمایی کشوری پس از همه بررسی ها نتیجه نهایی را به زودی اعلام خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروازهای چارتری کیش و قشم تعیین و تکلیف شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروازهای چارتری کیش و قشم تعیین و تکلیف شدند"، کلیک کنید.