پای پژو پارس به شورای رقابت کشیده شد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

پای پژو پارس به شورای رقابت کشیده شد - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگانی، از حدود 3 ماه پیش حواشی پیرامون تحویل خودروی پژو پارس (موعد زمستان 1401) شکل گرفت و روز به روز هم به این حواشی افزوده می شود؛ ماجرا از آنجایی شروع شد که به دلیل عدم انطباق این خودرو با استانداردهای 85 گانه قرار شد که تولید پژو پارس متوقف شود و پس از اعتراضات اعلام شد که صرفاً تا پایان سال 1402 تولید خواهد شد.

با این حال چند روز پیش سخنگوی تعزیرات حکومتی اعلام کرد که بنا به دستور رییس جمهور مقرر شده تولید این خودرو در سال جاری نیز ادامه یابد. بر همین مبنا هم شرکت ایران خودرو با اعلام قیمت جدید برای پژو پارس، اقدام به ارسال فراخوان به متقاضیان کرد.

ارسال فراخوان با قیمت های جدید کافی بود تا متقاضیان با صدای بلندتری اعتراض و مقابل نهادهای ذی نفع از جمله شورای رقابت تجمع کنند.

با توجه به حجم بالای اعتراضات شورای رقابت امروز هشتم اردیبهشت ماه شورای رقابت در ششصد و پنجاه و ششمین جلسه خود به بررسی مسایل پیرامون عرضه پژو پارس م ی پردازد. در این جلسه نمایندگان وزارت صمت، سازمان ملی استاندارد و همچنین مدیر عامل ایران خودرو حضور خواهند داشت .

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پای پژو پارس به شورای رقابت کشیده شد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پای پژو پارس به شورای رقابت کشیده شد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.