وقوع جرم سرقت 16 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است

وقوع جرم سرقت 16 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است

دادستان تهران در جلسه قرارگاه پیشگیری و مبارزه با سرقت از کاهش 16 درصدی سرقت از ابتدای سال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری زندگانی، جلسه قرارگاه پیشگیری و مبارزه با سرقت با حضور علی صالحی دادستان تهران و فرماندهان انتظامی و پلیس آگاهی تهران بزرگ در سالن جلسات دادستانی تهران برگزار شد.

در این جلسه که جمعی از معاونان دادستانی تهران نیز حضور داشتند، علی صالحی با اشاره به دستورات رییس قوه قضاییه مبنی بر تامین امنیت روانی مردم و جامعه و ضرورت مقابله جدی با مخلان نظم عمومی خصوصاً سارقین تاکید کرد و اظهار داشت: در همین راستا دادستانی تهران در قالب قرارگاه پیشگیری و مبارزه با سرقت، جلسات متعددی با فرماندهی انتظامی تهران برگزار نموده و پس از احصا و شناسایی مشکلات، برنامه ریزی های مناسبی برای رفع آن ها انجام داده است.

دادستان تهران از کاهش آمار وقوع سرقت در سال جاری در تهران خبر داد و افزود: با اقدامات دستگاه قضا و فراجا در زمینه مقابله با سرقت در بازه زمانی 50 روز نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل شاهد کاهش 16 درصدی سرقت بوده ایم.

وی با بیان اینکه در این مدت همچنین کشفیات حوزه سرقت و دستگیری های هدفمند به میزان 70 درصد افزایش یافته است؛ یادآور شد: در اجرای طرح مقابله با سارقان قاپ زن و مال خران گوشی همراه تعداد 63 نفر در قالب 2 باند شناسایی و دستگیر شدند که از آن ها بیش از 500 دستگاه گوشی همراه کشف شده است.

صالحی تصریح کرد: همچنین در اجرای طرح مقابله با سارقان و مال خران خودرو و لوازم خودرو، در مجموع تعداد 68 نفر سارق و مال خر دستگیر و تعداد 20 دستگاه خودرو و 14 دستگاه موتورسیکلت و هزار و 828 فقره لوازم داخل خودرو کشف شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقوع جرم سرقت 16 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقوع جرم سرقت 16 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است"، کلیک کنید.