واکنش تراکتور به خرید ۳ ستاره پرسپولیس

واکنش تراکتور به خرید ۳ ستاره پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری زندگانی؛ از زمانی که دانیال و ترابی و بیرانوند در مراسم ختم همسر محمدرضا زنوزی حضور یافتند، گمانه‌زنی زیادی پیرامون این سه بازیکن و انتقال احتمالی آنها به تراکتور برای لیگ بیست و چهارم وجود داشت.

به گزارش ورزش سه، این موضوع به خصوص بعد از فسخ یک طرفه قرارداد بیرانوند و شکست پرسپولیس در جلب رضایت دانیال و ترابی به وجود آمد و در حالی که هنوز تکلیف وضعیت باشگاه تراکتور روشن نیست، شایعاتی در مورد توافق پیرامون این سه بازیکن وجود داشت.

سعید مظفری‌زاده سرپرست مدیرعاملی تراکتور در این خصوص گفت: ما در فصل نقل و انتقالات قرار داریم و یک مقطع طلایی برای شکل‌گیری هر تیمی است. باید نفرات و کادر انتخاب شوند تا بتوانند در طول فصل عملکرد خودشان را داشته باشند. اما ما الان تمام تمرکزمان روی واگذاری است و مجمع باشگاه این مسیر را دنبال خواهد کرد و تا زمانی که به نتیجه قطعی نرسیم، وارد سایر مباحث از جمله نقل و انتقالات نخواهیم شد.

وی افزود: من کاملا تکذیب می‌کنم و هیچ مذاکره‌ای با این نفرات انجام ندادیم و تمام سیاست‌گذاری ما روی واگذاری باشگاه است و شخص بنده، مجمع باشگاه و آقای زنوزی تنها امور واگذاری باشگاه را پیش می‌بریم.

این در حالی است که تعداد زیادی از بازیکنان تراکتور با پایان قرارداد مواجه شده‌اند و سرخپوشان باید هرچه سریع‌تر به استقبال پنجره تابستانی بروند.

۲۵۸ ۲۵۸

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش تراکتور به خرید ۳ ستاره پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش تراکتور به خرید ۳ ستاره پرسپولیس"، کلیک کنید.