هیچ تخلف انتخاباتی در همدان گزارش نشد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

هیچ تخلف انتخاباتی در همدان گزارش نشد - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگانی، حسن رضانیا ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب‌رسانه گفت: انتخابات در جمهوری‌اسلامی همیشه سالم و رقابتی برگزار شده است و رأی را امانت مردم شریف می‌دانیم.

وی افزود: سلامت و صلابت نظام انتخاباتی کشور بار دیگر اثبات شد و یأس و ناامیدی دشمنان را به دنبال داشت.

رضانیا بیان کرد: مرحله اول انتخابات با تدابیر پیش‌بینی شده در ستاد انتخابات کشور و استان و ستادهای اجرایی و نظارت به اتمام رسید.

وی اظهار کرد: جمعه‌ی آینده مردم شریف ایران اسلامی در مرحله دوم انتخابات، چهاردهمین رئیس جمهور را انتخاب خواهند کرد.

رضانیا با اشاره به اینکه در استان همدان آرای نامزدهای انتخابات به ترتیب کسب بالاترین رأی به شرح ذیل است، گفت: سعید جلیلی ۲۶۶ هزار و ۸۷۵ رأی، مسعود پزشکیان ۱۹۹ هزار و ۴۴۶ رأی، محمدباقر قالیباف ۷۶ هزار و ۵۸۳ رأی و حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی ۵ هزار و ۲۸۳ رأی در استان کسب کردند.

وی ادامه داد: تعرفه‌های رأی گیری دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری آماده است و با تأیید صحت مرحله اول انتخابات توسط شورای محترم نگهبان، فعالیت تبلیغاتی مجدد نامزدهای راه یافته به مرحله دوم تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری مجاز خواهد بود.

رضانیا بیان کرد: از ستادهای انتخاباتی تمام نامزدها و اصحاب رسانه و خبرنگاران استان در جهت هرچه پُرشورتر برگزار شدن انتخابات در مرحله اول تشکر می‌کنیم.

وی اضافه کرد: رعایت اخلاق، قوانین و فرهنگ انتخابات در مرحله دوم نیز مورد تأکید است و باید برای عزت، سرافرازی و اقتدار ملت فهیم ایران اسلامی دست به دست هم دهیم.

رضانیا تصریح کرد: هیچ تخلف انتخاباتی منجر به تشکیل پرونده در روند اخذ رأی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در استان نداشتیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیچ تخلف انتخاباتی در همدان گزارش نشد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیچ تخلف انتخاباتی در همدان گزارش نشد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.