همایش ملی صنعت فرش ماشینی ایران آغاز شد

همایش ملی صنعت فرش ماشینی ایران آغاز شد

همایش ملی صنعت فرش ماشینی ایران در راستای رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری زندگانی، هشتمین همایش ملی صنعت فرش ماشینی ایران در راستای رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد کلان نگری نمایشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان آغاز شد.

به همت مرکز تحقیقات فرش ماشینی مستقر در سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان و با همکاری ادارات و سازمان های تخصصی و شرکت های کارآفرین در حوزه صنعتی فرش ماشینی کشور، این همایش با رویکرد چالش ها و نوآوری ها در این صنعت با حضور مصطفی معینی منتخب مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گرجی مدیرکل منسوجات وزارت صنعت معدن و تجارت مدیران شهری، استانی و ملی آغاز شد.

همایش ملی صنعت فرش ماشینی ایران آغاز شد

این همایش به منظور تعامل هر چه مطلوب تر صاحبان صنایع با متولیان امر از اتاق بازرگانی، دانشگاهیان و متصدیان اداره صمت از وزارت تا در سطوح استان و شهرستانی پیش بینی شده است.

به گزارش زندگانی،  دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با قدمتی 40 ساله و از همان بدو تاسیس با رشته نساجی و نظیر آن در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانش آموختگان برجسته ای وارد بازار کار کرده است و در حال حاضر نیز بیش از 100 نفر در این رشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان مشغول به تحصیل هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همایش ملی صنعت فرش ماشینی ایران آغاز شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همایش ملی صنعت فرش ماشینی ایران آغاز شد"، کلیک کنید.