نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی: ما آشکارا در حال شکست هستیم

نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی: ما آشکارا در حال شکست هستیم

یکی از اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) با بیان اینکه جنگ در غزه بی هدف است، اعتراف کرد که رژیم صهیونیستی در این جنگ در آستانه شکست قرار دارد.

به گزارش زندگانی، «رام بن باراک» نماینده کنست امروز شنبه در مصاحبه با رادیو رژیم صهیونیستی اذعان کرد جنگ در غزه بی هدف است و تل آویو در آستانه شکست قرار دارد.

وی افزود: ما مجبوریم برای ادامه جنگ سربازان بیشتری را از دست بدهیم، جایگاه بین المللی را از دست بدهیم، روابط با آمریکا را از بین ببریم و اقتصاد را از نابود کنیم.

در همین راستا، روزنامه عبری معاریو به نقل از یکی از مقامات ارشد سابق سیاسی نوشت کابینه رژیم صهیونیستی نه می داند که جنگ به کجا می رود و نه برنامه ای دارد.

پیشتر وال استریت ژورنال نوشته بود: حماس با قدرت بیشتری نسبت به روزهای اول عملیات انجام می دهد و عملیات های جبالیا ثابت کرده است که هر چقدر جنگ طول بکشد حماس شکست نخواهد خورد.

حملات محور مقاومت علیه رژیم صهیونیستی در پاسخ به تجاوزات این رژیم در نوار غزه همچنان ادامه دارد.

در همین زمینه روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت 10 موشک از شمال نوار غزه به سمت منطقه عسقلان شلیک شد.

حزب الله لبنان نیز اعلام کرد سامانه های فنی و جاسوسی رژیم صهیونیستی را در پایگاه «الراهب» به صورت مستقیم هدف قرار داده و منهدم کرده است.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی: ما آشکارا در حال شکست هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی: ما آشکارا در حال شکست هستیم"، کلیک کنید.