نمایش «تلنگر» در سطح مدارس مناطق 22 گانه تهران اجرا می شود

به همت سازمان حمل و نقل و ترافیک

نمایش «تلنگر» در سطح مدارس مناطق 22 گانه تهران اجرا می شود

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با هدف آموزش رفتارهای درست ترافیکی به نوجوانان و جوانان نمایش تعاملی «تلنگر» را در سطح مدارس مناطق 22گانه تهران اجرا می کند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری زندگانی، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با هدف آموزش رفتار های درست ترافیکی به نوجوانان و جوانان نمایش تعاملی «تلنگر» را به نویسندگی و کارگردانی سیدمرتضی هاشمی در سطح مدارس مناطق 22گانه تهران برگزار می کند.

بی تردید یکی از معضلات بزرگ و مهم در کلان شهر ها و حتی در سراسر کشور، رفتار های اشتباه ترافیکی برخی از شهروندان است که هر روزه منجر به فوت و یا مصدوم شدن بسیاری از افراد بی گناه می شود. در این بین سهم فوتی ها و مصدومان سوانح موتورسواری نیز کم نیست و همین امر ضرورت برگزاری برنامه های مختلف آموزشی در این زمینه را بیشتر می کند.

براین اساس، نمایش تعاملی «تلنگر» تلاش می کند مخاطب خود به ویژه مخاطبان نوجوان و جوان پسر را با استمداد از هنر جذاب و اثرگذار نمایش، با مخاطرات موتور سواری و شیوه موتورسواری قانونمند آشنا کند.

سیدمرتضی هاشمی، کارگردان این نمایش تعاملی،   فعالیت خود را از سال 1375 و با کارگردانی نمایشنامه «افسانه کلاغ» به نویسندگی سیمین امیریان برای کودکان و نوجوانان آغاز کرد و تاکنون به عنوان نویسنده، کارگردان و بازیگر در این عرصه فعالیت دارد.

چاپ دو مجموعه کتاب با نام های «پنج نمایشنامه دانش آموزی» و «سه نمایشنامه کودک و نوجوان» نیز ازجمله فعالیت های این هنرمند در حوزه ادبیات نمایشی کودکان و نوجوانان است.

نمایش «تلنگر» از زندگانی تا اسفندماه سال جاری در سطح مدارس مناطق 22گانه تهران در حال اجراست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایش «تلنگر» در سطح مدارس مناطق 22 گانه تهران اجرا می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایش «تلنگر» در سطح مدارس مناطق 22 گانه تهران اجرا می شود"، کلیک کنید.