نزاع خیابانی در کهریزک به قتل انجامید

نزاع خیابانی در کهریزک به قتل انجامید

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ “محمدقاسم طرهانی” فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام خبر از سوی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری، در یکی از خیابان‌های محله “کهریزک”، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۷۰ کهریزک به محل اعزام شدند.

براساس گزارش خبرگزاری پلیس، وی خاطرنشان کرد: باحضور ماموران در محل مشخص شد یک جوان ۳۰ ساله در پی نزاع خیابانی بر اثر ضربه چاقو جوان ۲۸ ساله‌ای را از ناحیه گردن به شدت مصدوم کرده است.

سرهنگ طرهانی در ادامه تصریح کرد: متهم که با در دست داشتن سلاح سرد (قمه) همچنان اقدام به قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان می‌کرد با شلیک چند تیر هوایی ماموران کلانتری دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مصدوم این حادثه بلافاصله به بیمارستان انتقال، ولی با وجود تلاش تیم پزشکی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان اظهار داشت: متاسفانه فقدان مهارت‌های لازم و تصمیم گیری در بدترین زمان ممکن یعنی عصبانیت، منجر به بروز این گونه اتفاقات شوم می‌گردد که یک فرد را به آغوش سرد خاک سپرده و فرد دیگر را با آینده‌ای تاریک و تباه رو به رو می‌سازد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نزاع خیابانی در کهریزک به قتل انجامید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نزاع خیابانی در کهریزک به قتل انجامید"، کلیک کنید.