مورایس: شاید سوم شدن در لیگ برای ما جام باشد

مورایس: شاید سوم شدن در لیگ برای ما جام باشد

سرمربی سپاهان می گوید باتوجه به اتفاقات و حواشی لیگ شاید سوم شدن برای تیمش مثل کسب یک جام باشد.

به گزارش زندگانی، ژوزه مورایس پس از پیروزی سپاهان مقابل ملوان و صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار کرد: بازی بین دو تیم خیلی خوب برگزار شد. گفته بودم که باید بهترینمان را ارایه دهیم و این کار را کردیم. ساختار خوبی داشتیم و موقعیت های خوبی داشتیم. البته چند موقعیت را هم تبدیل به گل نکردیم اما لیاقت این پیروزی را داشتیم.

او در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره احتمال دست کم گرفتن لیگ توسط بازیکنانش باتوجه به صعود سپاهان به مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: از این سوال مشخص است شما شخصی هستید که نگران هستید و به باشگاه سپاهان اهمیت می دهید. ذهنیت من هم مثل شماست. جام حذفی و لیگ دو رقابت مختلف داریم. در جام حذفی دو بازی تا قهرمانی فاصله داریم تا به پلی آف لیگ نخبگان برسیم. در لیگ هم با جایگاه سوم وارد یک رقابت بین المللی دیگر می شوید و هنوز این لیگ تمام نشده است.

مورایس اضافه کرد: باشگاه بزرگ و حرفه ای نمی تواند بگوید که به لیگ اهمیت نمی دهیم. ما باید بجنگیم و بازی هایمان را ببریم. حتی هیچ اهمیتی ندارد اگر جام حذفی قبل از لیگ به پایان برسد. باید در سطح بالا و حرفه ای فکر کنیم و کارمان را انجام دهیم. تنها رقابتی که به ما جام می دهد، جام حذفی است اما شاید از صحبت های اخیر مدیرعامل باشگاه سوتفاهم شده است. ما به عنوان یک باشگاه برای کسب بهترین جایگاه تلاش خواهیم کرد. با تمام اتفاقاتی که برای ما افتاد شاید سوم شدن هم برای ما جام باشد.

او خطاب به هواداران تیم بیان کرد: آرزو می کنم که در تمام بازی های سپاهان ورزشگاه پر باشد. امیدوارم هواداران هر روز در کنار تیم زندگی کنند و شاهد حضور همیشگی هواداران باشیم. حمایت کردن یک شخص باید با شور و شوق باشد و نتایج می تواند در رفتار هواداران تاثیر بگذارد. درک می کنم که هواداران به خاطر اتفاقات لیگ انتقاد کنند اما جام حذفی یک رقابت متفاوت تر است. با این حال تشکر می کنم از کسانی که به ورزشگاه آمدند.

سرمربی سپاهان در پاسخ به سوال خبرنگار نوجوانی در رابطه با تقابل با گل گهر در مرحله نیمه نهایی گفت: همانطور که یک بازیکن جوان به زمین می فرستید، دیدن یک خبرنگار جوان هم شاید جذاب باشد. سوال خوبی پرسیدید. هنوز نمی دانیم در خانه یا خارج از خانه بازی می کنیم. آن ها هم از ما شکایت کرده بودند و باعث شدند یک امتیاز از ما کم شود. گل گهر یکی از تیم های خوب است و خوب حقوق می دهند. نمی دانم بودجه شان داخل سقف است یا خارج اما می دانم از نظر مالی در شرایط خوبی هستند. بازیکنان خوب و باکیفیتی هم دارند. یک بازیکن باکیفیت هم از لالیگا دارند. امروز هم پنج گل زدند و این یعنی بازی ساده نخواهیم داشت. به هر حال هر جایی که بازی کنیم، نیاز به حضور هواداران داریم و امیدوارم کنار ما باشند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مورایس: شاید سوم شدن در لیگ برای ما جام باشد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مورایس: شاید سوم شدن در لیگ برای ما جام باشد"، کلیک کنید.