محرومیت 6 ماهه در انتظار یاغیان فوتبال عربستان

محرومیت 6 ماهه در انتظار یاغیان فوتبال عربستان

بازیکنانی که با روبرتو مانچینی در تیم ملی فوتبال عربستان به مشکل خوردند در صورت مقصر شناخته شدن با محرومیت شدید مواجه خواهند شد.

به گزارش زندگانی، تیم ملی فوتبال عربستان در جام ملت های آسیا نتوانست انتظارها را برآورده کند و در ضربات پنالتی برابر کره جنوبی شکست خورد و از این رقابت ها کنار رفت.

پیش از شروع بازی ها جنجال و حاشیه های زیادی در اردوی تیم ملی فوتبال عربستان به وجود آمد که بازتاب زیادی در رسانه های عربی و جهانی داشت. چند بازیکن سرشناس تیم ملی فوتبال عربستان از اردوی تیم ملی خط خوردند. روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی عربستان، اعلام کرد سلمان الفرج، نواف العقیدی، سلطان الغنام، محمد مران، علی هزازی وخالد الغنام حاضر نشدند به اردوی تیم ملی ملحق شوند و دستورات سرمربی تیم را اجرا کنند و به همین خاطر مجبور به کنارگذاشتن آنها شد. البته همه این بازیکنان ادعای سرمربی ایتالیایی را رد و او را به دروغ گویی متهم کردند.

فدراسیون فوتبال عربستان این موضوع را رها نکرده و قرار است به زودی جلسه های جداگانه ای را با این بازیکن برگزار و نتیجه آنها را علنی کند.

رادیو FM عربستان اعلام کرد فدراسیون فوتبال این کشور یکشنبه جلسه ای را با سلمان الفرج، سلطان الغنام و نواف العقیدی برگزار کرده و قرار است سه بازیکن دیگر هم امروز به فدراسیون مراجعه کنند تا سخنان آنها هم شنیده شود.

این منبع اعلام کرد در صورت مقصر شناخته شدن این بازیکنان، آنها با محرومیت سه تا شش ماهه روبه رو خواهند شد.

در جلسه فدراسیون فوتبال عربستان قرار است درباره نتایج تیم ملی و رفتار جنجالی روبرتو مانچینی در دیدار برابر کره جنوبی هم تصمیم گیری شود.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محرومیت 6 ماهه در انتظار یاغیان فوتبال عربستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محرومیت 6 ماهه در انتظار یاغیان فوتبال عربستان"، کلیک کنید.