لجن‌پراکنی علیه جریان انقلاب با بلوغ سیاسی منافات دارد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

لجن‌پراکنی علیه جریان انقلاب با بلوغ سیاسی منافات دارد - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

علی سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار زندگانی، ضمن دعوت مردم جهت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: انتخابات بهترین مسیر برای نمایش اراده واقعی مردم است و مردم با حضور پرشور خود می‌توانند آنچه را که می‌خواهند را مشخص کنند چنانچه امروز طیف‌های مختلفی در انتخابات حضور دارند و مردم باید از بین آن‌ها انتخاب کنند.

وی افزود: مردم باید دقت نظر داشته باشند که در انتخاب خود به کسی رأی دهند که خود را مأمور اجرای قانون و منویات مقام معظم رهبری بداند؛ انتظاری که از رئیس جمهور آینده وجود دارد این است که به مطالبات مردم توجه بیشتری داشته باشد و برای ارتقای سطح زندگی همه مردم و همچنین حل مشکلات جامعه برنامه عملیاتی داشته باشد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان هرمزگان بیان کرد: داشتن طرح و برنامه بسیار برای اداره دولت اهمیت دارد؛ رئیس جمهور آینده باید با شناخت دقیق از مسائل بتواند تشخیص و تجویز درستی برای مشکلات داشته باشد و هر جا که لازم بود با تدوین و ارسال لایحه به مجلس شورای اسلامی موانع کار را از میان بردارد.

نامزدهای انتخابات خود را ملزم به رعایت اخلاق و تقوا بدانند

سلیمی با اشاره به برخی بی‌اخلاقی‌ها در سطح فضای مجازی و تلاش برخی جریان‌ها برای اختلاف‌افکنی میان نامزدهای جریان انقلاب، گفت: همان‌طوری که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرده‌اند همه نامزدهای انتخابات باید خود را ملزم به رعایت ادب، اخلاق و تقوا بدانند و از ایجاد حاشیه در جامعه پرهیز کنند.

وی ادامه داد: از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و طرفداران آن‌ها انتظار وجود دارد که اخلاق را رعایت کنند چرا که دامن زدن به لجن‌پراکنی‌ها بر علیه نامزدهای جریان انقلاب با بلوغ سیاسی منافات دارد و افراط و تفریط برای هر جناحی مشکل‌ساز خواهد بود.

نباید اجازه دهیم دولت‌های غرب‌گرا و ناکارآمد تکرار شوند

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان هرمزگان تصریح‌کرد: امروز باید تمام تمرکز نیروهای جریان انقلاب معطوف به این شود که اجازه تکرار دولت‌های ناکارآمد داده نشود، کشور تازه از ناکارآمدی‌های جریان غرب‌گرا نجات پیدا کرده است از این رو نیروهای انقلاب باید وحدت خود را حفظ کرده و برای تشکیل دولتی انقلابی تلاش کنند.

سلیمی ادامه داد: مردم هوشیار باشند که شعارهای توخالی برخی نامزدها که دوباره می‌خواهند زندگی مردم را به ارتباط به آمریکا گره بزنند آن‌ها را فریب ندهد از این رو باید جریانات سیاسی مردم را به سمت انتخابی هوشمندانه ببرند و زمینه تشکیل دولتی مقتدر و کارآمد را ایجاد کنند.

اتحادِ موجود در ستاد نامزدهای انقلابی بی‌سابقه است

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان هرمزگان تأکید کرد: امروز اتحاد بی‌سابقه‌ای میان نیروهای انقلاب در سطح استان هرمزگان وجود دارد و تقریباً همه شخصیت‌های برجسته و انقلابی استان با هم در انتخابات اجماع کرده و دور یک میز نشسته‌اند؛ چنین اتحادی در ۲۵ سال گذشته بی‌سابقه بوده است و از طرفی بین ستادهای نامزدهای جریان انقلاب نیز هیچ اختلافی وجود ندارد.

وی خاطرنشان‌کرد: همه متفق‌القول هستیم که باید رئیس جمهوری انتخاب کنیم که در تراز ملت بزرگ ایران و انقلاب اسلامی باشد و هر آنچه را مردم لیاقت آن را دارند را تأمین کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لجن‌پراکنی علیه جریان انقلاب با بلوغ سیاسی منافات دارد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لجن‌پراکنی علیه جریان انقلاب با بلوغ سیاسی منافات دارد – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.