قیمت خودرو در اولین روز خرداد؛ بازار به تعطیلی رفت؟

به گزارش زندگانی،قیمت خودرو امروز، سه شنبه اول خرداد 1403، در تمام محصولات داخلی و مونتاژی مانند روز گذشته روندی ثابت و بدون تغییر در پیش گرفت.

تجارت نیوز در خبری نوشت:به نظر می رسد پس از سقوط بالگرد حامل رییس دولت سیزدهم و همراهانش، بازار خودرو به تعطیلی غیررسمی رفته و معامله گران فعلاً دست از خرید و فروش و قیمت گذاری کشیده اند.

از سوی دیگر، نرخ ارز به عنوان مهم ترین محرک بازار خودرو، با ادامه روند صعودی تاثیر خود را در نمودار خودرو نمایان نکرد، این بازار از ابتدای هفته بدون تغییر گزارش می شود.

با توجه به قیمت های وب سایت ایران جیب، بازار خودروهای داخلی و خارجی نسبت به روزهای گذشته بدون تغییر گزارش می شود.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت تمامی خودروهای داخلی مانند روز گذشته ثابت بوده است و بدون تغییر گزارش می شود.

سورن پلاس (فول) یکی از محصولات بالارده ایران خودرو، با قیمت 712 میلیون تومان و بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته معامله می شود.

دنا پلاس توربو اتوماتیک و دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از دیگر محصولات لوکس و محبوب این شرکت، در صبح امروز با روند ثابت به ترتیب با قیمت های 980 میلیون تومان و یک میلیارد و 43 میلیون تومان در بازار به فروش می رسند.

پژو 207 اتوماتیک پانوراما و پژو پارس از بهترین و پرطرفدارترین محصول شرکت ایران خودرو، هر کدام به ترتیب به قیمت های 991 میلیون تومان و 641 میلیون تومان در ثبات کامل نسبت به روزهای گذشته به فروش می رسند.

از دیگر محصولات رده بالای داخلی شرکت سایپا شاهینG است که هیچ تغییر قیمتی نسبت به روزهای گذشته پیدا نکرده و با قیمت 715 میلیون تومان گزارش می شود.

خودرو داخلی1 (1)_page-0001

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی مانند محصولات مانند محصولات داخلی در ثبات کامل بدون هیچ تغییری معامله می شوند.

جک J4 اقتصادی ترین محصول مونتاژِ کرمان موتور است که صبح امروز بدون تغییر به نرخ 816 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

جک S5 از محصولات جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، از ابتدای امروز به قیمت یک میلیارد و 630 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.

فیدلیتی پرستیژ (5 نفره) و فیدلیتی پرستیژ (7 نفره) در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی این شرکت، هر کدام به قیمت های دو میلیارد و 760 میلیون تومان و دو میلیارد و 830 میلیون تومان همانند سایر محصولات این شرکت بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به روزهای گذشته معامله می شوند.

خودرو خارجی1 خرداد (1)_page-0001

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت خودرو در اولین روز خرداد؛ بازار به تعطیلی رفت؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت خودرو در اولین روز خرداد؛ بازار به تعطیلی رفت؟"، کلیک کنید.