فیلم| کینه عجیب یک تمساح از فیل ها

فیلم| کینه عجیب یک تمساح از فیل ها

آفتاب نیوز :

یک تمساح در تلاش برای پایین آوردن یک گله فیل چندین بار مشاهده شد. این چیزی جز آزار گله نبود تا اینکه تمساح موفق شد خرطوم یکی از آن ها را بگیرد!

Africam که به خاطر دوربین های حیات وحش زنده اش در سراسر آفریقا شناخته شده است، این فیلم را از رویت های متعدد در یکی از دوربین های Dam Cams خود در حیات وحش زیمباوه گرفته و آن را به اشتراک گذاشته است.

فیل ها حتی در سنین کم بزرگ تر از طعمه های معمولی تمساح هستند. از این فیلم، ما همچنین می توانیم ببینیم که تمساح برخی از بزرگترین فیل های گله را به چالش می کشد، بنابراین این موضوع در مورد غذا نبود.

فیل ها می توانند بیش از 200 لیتر آب در روز بنوشند و همیشه به دنبال تمیزترین منابع آب هستند. این برکه آب مشرف به پارک ملی زامبزی مکان مناسبی برای آن ها است، احتمالاً به همین دلیل است که حتی پس از چند برخورد با تمساح متنفر از فیلها، به بازگشت ادامه دادند.

واقعاً به نظر می رسید که تمساح نوعی کینه نسبت به فیل ها داشت. چیزی که قبلاً مشاهده نشده است.

یک روز صبح، گله تصمیم گرفت دوباره برای نوشیدن آب به سمت برکه برود. تمساح در حالت مخفی کامل بود و از بین تمام فضای موجود، یکی از فیل ها تصمیم گرفت درست در کنار تله تمساح آب بنوشد! تمساح صبورانه منتظر ماند و به فیل اجازه داد جرعه ای بنوشد. در آخرین لحظات تمساح حمله کرد و نوک خرطوم فیل را گرفت.

فیل بلندترین فریاد را از شدت درد سر داد و بلافاصله عقب کشید. تمساح بالاخره یکی از فیل ها را به دست آورده بود. گاز بسیار قوی بود و با لجبازی تمساح برای رها کردن، فیل مجبور شد تمساح را از آب بیرون بکشد و از خرطومش آویزان شود.

با این حال، هنوز تمساح حاضر به رها کردن نبود. بقیه گله در این نقطه پراکنده شدند و فیل در حرکتی ناامیدانه سرش را به اطراف تکان داد و تمساح را پرت کرد و در نهایت تمساح را مجبور کرد رها کند.

فیل تا جایی که می توانست فرار کرد و تمساح به آرامی به داخل آب برگشت، گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است و منتظر بود تا فیل های بیشتری به سمت او بیایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| کینه عجیب یک تمساح از فیل ها" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| کینه عجیب یک تمساح از فیل ها"، کلیک کنید.