عکس | چیدمان جدید دوربین های آیفون 16

به گزارش زندگانی، ماژول دوربین جدید، احتمالاً شبیه به دوربین آیفون 11 یا 12 خواهد بود. با عمودی کردن لنزها در آیفون 16، امکان ضبط ویدیوهای فضایی (Spatial) نیز ممکن خواهد شد. از این ویدیوها می توان در هدست ویژن پرو استفاده کرد.

براساس گزارش رسانه زندگانی، احتمال دارد اپل ماژول دوربین مدل های پایه آیفون 16 را به صورت عمودی طراحی کند. درتصویر فاش شده شاسی دوربین آیفون 16 را می بینیم که لنزهایی نسبتاً قطور با کمی فاصله موازی یکدیگر قرار گرفته اند. پیش ازاین نیز تصاویر دیگری منتشر شده بود که آیفون 16 را با دوربین های عمودی نشان می داد.

چینش دوربین در آیفون 16

درحال حاضر، در آیفون 15 و آیفون 15 پلاس لنزهای دوربین اصلی و اولتراواید به صورت مورب قرار گرفته اند. انتظار می رود با تغییر چیدمان به ترازی عمودی، آیفون 16 و آیفون 16 پلاس قادر به ضبط ویدیوی فضایی (Spatial) همانند مدل های پرو آیفون 15 باشند.

عکس | چیدمان جدید دوربین های آیفون 16

با توجه به عرضه ویژن پرو، اپل سعی دارد کاربران را به ضبط ویدیوهای فضایی ترغیب کند، به همین دلیل منطقی خواهد بود که این شرکت بخواهد در مدل های آتی آیفون چیدمان را به نحوی تغییر دهد تا بتوان چنین ویدیوهایی ضبط کرد. اکنون تنها با مدل های آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس می توان چنین فرمتی را ضبط کرد.

در کنار چیدمان عمودی دوربین، انتظار می رود که آیفون 16 دکمه اکشن را دریافت کند و یک دکمه اضافی به نام Capture با فناوری جدید خازنی در سمت راست گوشی قرار بگیرد. از این دکمه جدید برای تصویربرداری استفاده خواهد شد.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | چیدمان جدید دوربین های آیفون 16" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | چیدمان جدید دوربین های آیفون 16"، کلیک کنید.