عکس| ملاقات روسای دو فدراسیون چوگان و سوارکاری

به گزارش خبرگزاری زندگانی، در دیدارصبح امروز اصغرناظری رییس فدراسیون چوگان با محمد کاظمیان رییس فدراسیون سوارکاری، تعامل، همکاری و تبادل تجربیات در جهت توسعه رشته های زیرمجموعه دوفدراسیون تاکید شد.

بنابر روایت روابط عمومی فدراسیون چوگان، در این دیدار ناظری ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن بهارقرآن بیان کرد: این دو فدراسیون به دلیل محوریت اسب می توانند همکاری های مشترکی داشته باشند.
وی در ادامه از چوگان به عنوان ورزش ملی ایران نام برد که می توان با تعامل بستر معرفی آن را بیش از پیش در سراسر کشور مهیا کرد.

ناظری در ادامه با اشاره به زیر ساخت ها و مجموعه های ورزشی تخصصی دو رشته چوگان و سوارکاری اظهار داشت: ورزشکاران چوگان و سوارکاری می تواننداز امکانات موجود به بهترین شکل بهره بگیرند.

در ادامه این نشست، محمدکاظمیان ضمن قدردانی از اصغر ناظری و آرزوی موفقیت برای وی ، تفاهم و همکاری دو جانبه میان فدراسیون های سوارکاری و چوگان را مورد تاکید قرارداد.

رییس فدراسیون سوارکاری همچنین به برگزاری مسابقات مشترک ملی و بین المللی در مواد مختلف در سال جدید را پیشنهاد کرد و خاطره نشان ساخت: باید با بررسی های فنی رویدادهای متناسب را طراحی و اجرایی کرد.

ناظری با بیان محوریت اسب در شکل گیری فعالیت های دو فدراسیون گفت : فصل جدیدی در مسیر این دو فدراسیون به وجود آمده و باید از فرصت ها برای پیشبرد این ورزش کهن و اصیل بهره گرفت .

عکس| ملاقات روسای دو فدراسیون چوگان و سوارکاری

عکس| ملاقات روسای دو فدراسیون چوگان و سوارکاری

258258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| ملاقات روسای دو فدراسیون چوگان و سوارکاری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| ملاقات روسای دو فدراسیون چوگان و سوارکاری"، کلیک کنید.