طرح جالب نویدکیا برای ادامه مسیر مربیگری؛ شما با این تفکر به جایی نمی رسید!

طرح جالب نویدکیا برای ادامه مسیر مربیگری؛ شما با این تفکر به جایی نمی رسید!

آفتاب نیوز :

محرم نوید کیا بعد از تجربه تلخی که در تیم سپاهان و در شروع مربیگری اش داشت حالا در تیم مس رفسنجان تبدیل به مربی پخته تری شده است. تیمی که در یکی دو فصل اخیر به دلیل درگیری با پرونده مبارزه فساد در فوتبال با بحران مالی هم مواجه شده است و این در هفته های اخیر بار ها و بار ها موجب اعتراض این مربی جوان شده است و محرم بر این عقیده است تیم فعلی نباید قربانی اتفاقات و و اشتباه گذشته شود.

بعد از حضور محرم نوید کیا در تیم مس این تیم به ثبات در لیگ برتر رسید و به تیم قابل احترامی تبدیل شد و از همه مهمتر با حذف تیم های بزرگی، چون استقلال و تراکتوردر مسیر قهرمانی در جام حذفی قرار گرفت که این می تواند بعد از قهرمانی در لیگ یک بزرگ ترین افتخار برای تیم مس باشد.

حالا محرم برای آینده ای بهتر مس برنامه ریزی کرده است و این برنامه ریزی نشان می دهد این مربی جوان اصلا چشم به سپاهان ندارد. او در نشستی با مدیران رده بالای باشگاه مس خواستار کاهش هزینه های تیم و از همه مهمتر بازیکن سازی از سوی تیم شده است. البته نه بومی سازی.

محرم نوید کیا در جزییات بیشتر طرحش برای مس رفسنجان این چنین گفت: با توجه به چیزی که من از لحاظ حرفه ای برداشت کردم و دو سالی که در اروپا و آلمان بودم و خیلی چیز ها یاد گرفتم، دیدگاه های خودم را می گویم، ولی همه این ها به آینده و سیاست های کلی باشگاه برمی گردد. شما با این دیدگاه که ما فقط از رفسنجان بازیکن داشته باشیم، به جایی نخواهید رسید. شاید بسیاری بگویند سپاهان خیلی بازیکن ساخته و همه از شهر های دیگر بودند و به جا های دیگر رفتند؛ کاملا قبول می کنم، اما اعتبارش برای کیست؟ برای باشگاه سپاهان. این بازیکنان هر جای دنیا بروند، می گویند ما در آکادمی سپاهان بزرگ شدیم. این یک اعتبار برای سپاهان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح جالب نویدکیا برای ادامه مسیر مربیگری؛ شما با این تفکر به جایی نمی رسید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح جالب نویدکیا برای ادامه مسیر مربیگری؛ شما با این تفکر به جایی نمی رسید!"، کلیک کنید.