ضرورت همدلی 12 نماینده مازندران با استاندار به منظور رفع موانع استان

زندگانی/مازندران منتخب مردم نور و محمودآباد در دوازدهمین دوره مجلس با بیان اینکه دوازده نماینده مازندران در کنار استاندار می توانند بهتر از وضعیتی که اکنون در آن قرار گرفتیم باشند، گفت: شورای ایتلاف اگر بتواند یک وحدت نظر و رویه را بین همه عناصر ایجاد کند برخی از موانع برطرف خواهد شد.

نشست شورای ایتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان ساری برگزار شد.

منتخب مردم نور و محمودآباد در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شامگاه چهارشنبه  8 فروردین با بیان اینکه برای بهبود شرایط امروز جامعه نظر مردم مهم است، گفت: لازم است در ادامه مسیر شورای ایتلاف کمک حال ما باشد و ما را رها نکند.

عبدالوحید فیاضی با اشاره به اینکه ما به عنوان منتخبان شما پیگیر مسایل استان خواهیم بود، افزود: امروز آنچه که باعث پیشرفت کشور و مازندران می شود، همدلی، وحدت، دوستی و برادری است.

فیاضی با بیان اینکه دوازده نماینده مازندران در کنار استاندار می توانند بهتر از وضعیتی که اکنون در آن قرار گرفتیم باشند، خاطرنشان کرد: شورای ایتلاف اگر بتواند یک وحدت نظر و رویه را بین همه عناصر ایجاد کند برخی از موانع برطرف خواهد شد.

نماینده منتخب مردم نور و محمودآباد در دوازدهمین مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه کشور دچار نابسامانی های اقتصادی است، بیان کرد: در حوزه عدالت اجتماعی به شدت درگیر تنش هستیم.

او ادامه داد: ما فرزندان دلیل و استدلال هستیم و باید با منطق صحبت کنیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد یادآور شد: باید گره های کور استان مازندران را دریابیم و از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

عبدالوحید فیاضی با اظهار به اینکه نماینده مجلس شدیم تا از مازندران و منابع خدادادی آن برای پیشرفت استان بهره مند شویم، یادآور شد: نباید در این 4 سال فرصت را از دست بدهیم، باید تمام شهرهای مازندران را به صورت یکپارچه اداره کنیم.

«حسن حسن نتاج» منتخب مردم بابل در دوازدهمین مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه با بیان اینکه شورای شهر یک فضای جدیدی است که از آن غافل ماندیم، گفت: ما ظرفیت سازی نمی کنیم و از اکنون باید نیروهای خود را برای 10 سال بعد آماده کنیم.

منتخب مردم بابل در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: جوانانی داریم که می توانند کارایی بسیار خوبی داشته باشند اما به آنها مسیولیتی محول نمی شود.

«علی بابایی کارنامی» منتخب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ساری و میاندورود اظهار کرد: ما خادم مردم هستیم و باید برای مردم کار کنیم.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه در کشور ما وضعیت اقتصادی و نیروی انسانی نامناسب است، تصریح کرد: بخشی از کارها را برخی افراد بدون در نظر گرفتن فرمایشات مقام معظم رهبری خراب کردند.

«امید نیک نژاد» مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز با عنوان اینکه پس از 40 سال پیروزی انقلاب در 2 سال اخیر در تولید و چاپ کاغذ و تحریر کتب درسی تلاش کردیم، تاکید کرد: سالانه 150 میلیون جلد کتاب های درسی مورد نیاز 14.5 میلیون دانش آموز کشور تولید و عرضه می شود.

وی با یادآوری این موضوع که طرح بهره برداری از جنگل بعد از سال 1396  ممنوع شد، تصریح کرد: در بحث ساماندهی کاغذ کشور با اهتمامی که دولت سیزدهم داشت با همت همکاران به گزارش خوبی دست یافتیم.

وی افزود: از حدود 3 هزار و 500 تن تولید و چاپ کاغذ به 45 هزار و 600 تن در سال 1402 رسیدیم.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت همدلی 12 نماینده مازندران با استاندار به منظور رفع موانع استان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت همدلی 12 نماینده مازندران با استاندار به منظور رفع موانع استان"، کلیک کنید.