صعود ۲ آزادکار ایران به فینال کشتی نوجوانان آسیا/ ولی پور حذف شد

صعود ۲ آزادکار ایران به فینال کشتی نوجوانان آسیا/ ولی پور حذف شد

آزادکاران اوزان ۷۱ و ۸۰ کیلوگرم نوجوانان ایران راهی دیدار فینال قهرمانی آسیا شدند اما آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم ایران از دور رقابت ها حذف شد.

به گزارش زندگانی، در پایان رقابت های مقدماتی ۳ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا در اردن، ابوالفضل شمسی پور در وزن ۷۱ کیلوگرم و رضا افشار در وزن ۸۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند اما امیرعلی ولی پور در وزن ۶۵ کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرعلی ولی پور در دور اول با نتیجه ۱۲ بر ۲ مناف الرشیدی از عربستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۲ بر ۲ مقابل بکدولت آکیماژان از قزاقستان مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۱ کیلوگرم ابوالفضل شمسی پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر مقابل علیرضا بهرام اف از تاجیکستان به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۸ بر ۴ از سد عمرخان مویدینوف از ازبکستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. شمسی پور در دیدار پایانی به مصاف نیشانت راهول از هند می رود.

در وزن ۸۰ کیلوگرم رضا افشار در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل صمدالله الیم جانوف از قرقیزستان به برتری دست یافت. وی در دور بعد مقابل گامبات تسرنپونتاگ از مغولستان با نتیجه ۱۱ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر صفر  یسیلکر نورهیشا از چین را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. افشار برای کسب مدال طلا با بنیاد روفاتوف از ازبکستان پیکار می کند.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق امشب دوشنبه برگزار می شود

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود ۲ آزادکار ایران به فینال کشتی نوجوانان آسیا/ ولی پور حذف شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود ۲ آزادکار ایران به فینال کشتی نوجوانان آسیا/ ولی پور حذف شد"، کلیک کنید.