شرکت مدیرعامل پارس ایزوتوپ در مجمع بین‌المللی پزشکی هسته‌ای بریکس

مدیرعامل شرکت پارس ایزوتوپ در نشست تخصصی پزشکی هسته‌ای اعضای بریکس در سن پترزبورگ روسیه که در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ برگزار شد، اظهار کرد: توجه به زنجیره تامین و ارزش رادیوداروها از نکات مهم و حائز اهمیت برای همه اعضا است.

به گزارش زندگانی، برای اولین بار مجمع بین‌المللی بریکس در سطح بالا در مورد پزشکی هسته‌ای در سن پترزبورگ در تاریخ ۲۰ و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴  برگزار شد. وزارت بهداشت روسیه و شرکت دولتی روس اتم سازمان دهندگان این انجمن بودند. در این رویداد مدیران وزارت‌خانه‌های بهداشت بریکس و آژانس‌های مربوطه مسئول همکاری در پزشکی هسته‌ای، افراد برجسته از مراکز علمی در این زمینه و همچنین توسعه دهندگان و تولیدکنندگان رادیوداروها از شرکت‌های مهم دنیا حضور داشتند. در این نشست حدود ۲۰۰ نفر از جمله مراکز انکولوژی و درمانی بریکس، سازمان‌های تحقیقاتی و موسسات آموزش عالی نیز شرکت کردند.

محمدرضا داورپناه مدیرعامل شرکت پارس ایزوتوپ در این مجمع درباره موضوعاتی از جمله زنجیره تامین و ارزش رادیوداروها، امکان به اشتراک گزاری فناوری‌ها و مباحث علمی سخنرانی کرد.

وی همچنین به ارائه گزارشی کامل از وضعیت رادیوداروها در دنیا، کشورهای بریکس و ایران و همینطور بررسی نقاط ضعف و قوت کشورهای عضو و استفاده از ظرفیت‌های یکدیگر در تامین رادیوایزوتوپ‌ها و رادیوداروها پرداخت.

شرکت مدیرعامل پارس ایزوتوپ در مجمع بین‌المللی پزشکی هسته‌ای بریکس

شایان ذکر است، پزشکی هسته‌ای یکی از کانون‌های اصلی توسعه رویکرد شخصی‌سازی شده با فناوری پیشرفته برای تشخیص و درمان انواع بیماری‌های سرطانی و غیر سرطانی است. لذا، برگزاری این مجمع می‌تواند به عنوان یک پلت فرم موثر برای ارائه تحولات در پزشکی هسته‌ای و نقطه شروعی در تثبیت تلاش‌های کشورهای بریکس برای ترویج بیشتر پزشکی هسته‌ای باشد.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرکت مدیرعامل پارس ایزوتوپ در مجمع بین‌المللی پزشکی هسته‌ای بریکس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرکت مدیرعامل پارس ایزوتوپ در مجمع بین‌المللی پزشکی هسته‌ای بریکس"، کلیک کنید.