سرنوشت عجیب نساجی؛ شاگردان الهامی قهرمان و تیم های سقوط کننده لیگ را مشخص می کنند؟

سرنوشت عجیب نساجی؛ شاگردان الهامی قهرمان و تیم های سقوط کننده لیگ را مشخص می کنند؟

آفتاب نیوز :

بیست و سومین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی به روز های پایانی خود نزدیک می شود که جدال بر سر قهرمانی و همچنین جدال تیم های ته جدولی برای بقا به اوج حساسیت رسیده است.

استقلال تهران تا پایان هفته بیست و پنجم با 54 امتیاز در صدر جدول است و پرسپولیس تهران رقیب سنتی آبی پوشان با یک امتیاز کمتر از این تیم در رده دوم قرار دارد. با توجه به شرایط جدول به احتمال فراوان یکی از دو تیم سرخابی پایتخت قهرمان لیگ می شود.

سرخ پوشان پایتخت در هفته بیست و ششم باید امروز از ساعت 18:15 در ورزشگاه شهید وطنی قایمشهر به مصاف تیم فوتبال نساجی مازندران بروند. نساجی هم اکنون با 22 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد هرچند هنوز خطر سقوط این تیم ریشه دار مازندرانی را تهدید می کند و نماینده مازندران در تلاش است تا در لیگ باقی بماند.

شاگردان الهامی در شرایطی این هفته به مصاف سرخ پوشان پایتخت خواهند رفت که باید 15 روز دیگر در ورزشگاه شهید وطنی به مصاف دیگر مدعی قهرمانی یعنی استقلال بروند و بدین ترتیب ببر های مازندران نقش مهمی در تعیین قهرمان لیگ بیست و سوم دارد.

از طرفی نساجی در هفته بیست و هفتم و همچنین هفته پایانی به ترتیب باید به مصاف دو تیم استقلال خوزستان و فولاد خوزستان برود. این دو تیم نیز به همراه نساجی در انتهای جدول قرار دارند و در تلاش هستند تا در لیگ برتر باقی بمانند. بدین ترتیب آن ها در 5 بازی پایانی خود در مسابقات لیگ دو دیدار 6 امتیازی با حریفان مستقیم خود دارند تا الهامی و شاگردانش علاوه بر تاثیرگذاری بر روی معرفی تیم قهرمان لیگ روی تیم های سقوط کننده نیز اثر گذار باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرنوشت عجیب نساجی؛ شاگردان الهامی قهرمان و تیم های سقوط کننده لیگ را مشخص می کنند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرنوشت عجیب نساجی؛ شاگردان الهامی قهرمان و تیم های سقوط کننده لیگ را مشخص می کنند؟"، کلیک کنید.