رونمایی از بمب پرسپولیس در هفته آخر لیگ برتر

رونمایی از بمب پرسپولیس در هفته آخر لیگ برتر

آفتاب نیوز :

یاسین سلمانی که با وجود رفت و آمد های مکرر بین تیم امید و پرسپولیس کیفیت خوبی از خود در اولین فصل سرخپوش شدنش نشان داده بود در آستانه پیوستن به تیم ملی بزرگسالان مصدوم شد.

سلمانی در بازی 16 مهرماه سال گذشته مقابل گل گهر از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی و مصدومیت شد و البته مجبور به جراحی مینیسک خود هم شد.

سلمانی در آبان ماه تحت عمل جراحی قرار گرفت و بعد از حدود شش ماه درمان و تمرین از حدود یک ماه قبل در اصفهان کار های بازگشت به ورزش خود را انجام داد تا اینکه از حدود سه هفته قبل در ورزشگاه شهید کاظمی رویت شد و حالا مدتی است تمرینات با توپ خود را به موازات کار های بدنی انجام می دهد.

سلمانی خودش می گوید قادر است در بازی با مس رفسنجان که یازدهم خردادماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد به میدان برود. برخلاف مرتضی پورعلی گنجی که نام او از فهرست بزرگسالان پرسپولیس خط خورده نام یاسین در لیست پرسپولیس وجود دارد و او مانعی برای بازی کردن در ترکیب سرخ ها نخواهد داشت با این حال بعید است اوسمار چنین ریسکی را متحمل شود.

بسیاری از اعضای تیم پرسپولیس و کارشناسان فوتبال می گویند اگر یاسین سلمانی مصدوم نمی شد می توانست فصل درخشانی در این تیم داشته باشد و البته در فاز تهاجمی کمک اوسمار و یحیی باشد، اما بدشانسی مانع از این اتفاق شد.

حالا هم با اینکه خود یاسین مثل مرتضی پورعلی گنجی دوست دارد حداقل دقایقی در اختیار داشته باشد و این فصل را بدون حضور مجدد در میدان تمام نکند، اما بعید است به خاطر حساسیت بازی ها شانسی برای بازگشت به میدان داشته باشد.

به احتمال زیاد این بازیکن همراه پورعلی گنجی به زودی وارد تمرینات گروهی خواهند شد، اما برای رسیدن به شرایط مسابقه زمان می خواهند و بازگشت شان به مدان باید تدریجی و با دقایقی کوتاه حضور در مسابقات رسمی اتفاق بیفتد که با توجه به حساسیت های بسیار بالای سه مسابقه پایانی فصل بعید است این اتفاق برای آن ها رخ دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از بمب پرسپولیس در هفته آخر لیگ برتر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از بمب پرسپولیس در هفته آخر لیگ برتر"، کلیک کنید.