رهبر انصارالله: ماهیت مخرب و توطیه گر آمریکا برملا شد

رهبر انصارالله: ماهیت مخرب و توطیه گر آمریکا برملا شد

رهبر جنبش انصارالله با اشاره به اعلام رسمی دستگاه امنیتی یمن درباره کشف و انهدام شبکه جاسوسی موساد و سیا در این کشور گفت بدین ترتیب ماهیت مخرب و توطیه گر آمریکا آشکار شده است.

به گزارش زندگانی، «سید عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن امروز سه شنبه در سخنانی گفت: انهدام باند جاسوسی مرتبط با آمریکا و رژیم صهیونیستی پیروزی بزرگ و مهمی است؛ این شبکه ماهیت مخرب و توطیه گر آمریکا را که ناقض حاکمیت کشورهاست، بر ملا کرد.

وی در واکنش به کشف شبکه جاسوسی آمریکا و اسراییل در یمن تصریح کرد: دشمن تحت پوشش های دیپلماتیک، از برخی از نهادهای سازمان ملل یا بین المللی سوءاستفاده می کند.

سید عبدالملک الحوثی خاطرنشان کرد آمریکا در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سایر کشورها را هدف قرار می دهد.

دستگاه امنیتی یمن وابسته به جنبش انصارالله دوشنبه شب در بیانیه ای از کشف شبکه جاسوسی مرتبط با موساد و سیا خبر داد و اعلام کرد آمریکا و اسراییل دهه هاست در نهادهای رسمی و غیر رسمی به نفع دشمن نقش جاسوسی و خرابکاری داشته اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: آمریکا و اسراییل تکنیک ها، دستگاه ها و تجهیزات ویژه ای در اختیار جاسوسان قرار داده اند که آنها را قادر می سازد تا فعالیت های خود را مخفیانه انجام دهند و اعضای شبکه جاسوسی و افسران آمریکایی از موقعیت های شغلی خود در سفارت آمریکا برای انجام فعالیت های خرابکارانه خود سوء استفاده می کردند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر انصارالله: ماهیت مخرب و توطیه گر آمریکا برملا شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر انصارالله: ماهیت مخرب و توطیه گر آمریکا برملا شد"، کلیک کنید.