رفع تصرف 7 هزار و 550 متر مربع از اراضی ملی در بندرانزلی – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

رفع تصرف 7 هزار و 550 متر مربع از اراضی ملی در بندرانزلی - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری زندگانی، سرهنگ امیر وهاب زاده اظهار کرد: حفظ و حراست از منابع طبیعی و ملی از اولویت های اصلی مجموعه انتظامی است و مبارزه با زمین خواران و سودجویان این عرصه به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.
وی با بیان اینکه در پی دریافت خبر تصرف اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از روستاهای محدوده منطقه آزاد، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس آگاهی در خلال رسیدگی به این پرونده با کارشناس اداره منابع طبیعی به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه در بازدید از این زمین مشخص شد، متهم 7 هزار و 550 متر مربع از اراضی ملی را به تصرف خود درآورده و به صورت غیرقانونی آن را به وسیله پایه های چوبی و سیم خاردار محصور کرده است، اذعان داشت: در این خصوص متهم 50 ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

این مقام انتظامی ارزش تقریبی این اراضی را طبق نظر کارشناسان 11 میلیارد و 300 میلیون ریال عنوان کرد و بیان داشت: با حکم قضایی کلیه آثار تجاوز جمع آوری و رفع تصرف انجام شد.

سرهنگ وهاب زاده در پایان تصریح کرد: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه ها الزامی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفع تصرف 7 هزار و 550 متر مربع از اراضی ملی در بندرانزلی – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفع تصرف 7 هزار و 550 متر مربع از اراضی ملی در بندرانزلی – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.