رستمیان در تپانچه بادی مونیخ رکورد زد و فینالسیت شد

رستمیان در تپانچه بادی مونیخ رکورد زد و فینالسیت شد

هانیه رستمیان تیرانداز المپیکی ایران در ماده تپانچه بادی زنان مسابقات جام جهانی مونیخ با قرارگیری در رده پنجم فینالیست شد.

به گزارش زندگانی، در چهارمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ هانیه رستمیان در مرحله مقدماتی تپانچه بادی زنان با رکورد 579 در رده پنجم قرار گرفت و فینالیست شد. او رکورد خود در این ماده را ارتقا داد.

هانیه رستمیان سهمیه المپیک پاریس را در ماده تپانچه 25 متر کسب کرده است.

مرحله فینال این ماده فردا برگزار خواهد شد.

چهل و هشتمی امینی در تفنگ سه وضعیت زنان

فاطمه امینی در بخش دوم مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت جام جهانی مونیخ در رقابت با 52 تیرانداز دیگر رکورد 571.20 را ثبت و در رده  چهل و هشتم قرار گرفت. امینی سهمیه المپیک پاریس در تفنگ بادی را کسب کرده است.

امروز مرحله مقدماتی ماده تپانچه بادی مردان و مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت مردان نیز انجام خواهد شد و ایران در این ماده ها نماینده دارد.

مسابقات تیراندازی جام جهانی آلمان از 11 تا 19 خرداد به میزبانی مونیخ برگزار می شود. این مسابقات آخرین رویدادی است که رنکینگ آن در سهمیه المپیک پاریس تاثیرگذار است و 6 تیرانداز ایرانی در این مسابقات شرکت دارند.

تاکنون در تفنگ بادی امیر محمد نکونام در رده 17، پوریا نوروزیان در رده 68، فاطمه امینی در رده 31 و شرمینه چهل امیرانی در رده 83 ایستاده اند. تیم های میکس تفنگ بادی نیز 16 و 49 شدند.

هانیه رستمیان در تپانچه 25 متر  در رده 28 ایستاد.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رستمیان در تپانچه بادی مونیخ رکورد زد و فینالسیت شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رستمیان در تپانچه بادی مونیخ رکورد زد و فینالسیت شد"، کلیک کنید.