رایزنی رئیس جمهور روسیه با سرپرست ریاست جمهوری ایران

کرملین خبر داد؛

رایزنی رئیس جمهور روسیه با سرپرست ریاست جمهوری ایران

دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز از رایزنی میان رئیس جمهور این کشور با سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری زندگانی به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رئیس جمهور این کشور با سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران به صورت تلفنی رایزنی کرده است.

بر اساس اعلام این رسانه، کرملین در بیانیه خود اعلام کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی با محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران درباره موضوعات مرتبط با همکاری‌های دوجانبه سودمند در زمینه‌های کلیدی گفتگو کرد.

بیانیه کرملین اضافه می‌کند: رئیس جمهور روسیه در گفتگوی تلفنی با سرپرست ریاست جمهوری ایران در خصوص توسعه روابط مسکو و تهران ابراز اطمینان کرد. پوتین و سرپرست ریاست جمهوری ایران از همکاری‌های موفق در زمینه انرژی و پروژه‌های زیربنایی بزرگ ابراز خرسندی کردند.

این بیانیه می‌افزاید: رئیس جمهور روسیه ضمن آرزوی موفقیت برای مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری آتی، ابراز اطمینان کرد که روابط دوستانه روسیه و ایران به طور فزاینده‌ای توسعه خواهد یافت.

کرملین ادامه داد: پوتین و مخبر در ادامه این رایزنی تلفنی خواستار همکاری دوجانبه در حوزه‌های انرژی و اجرای پروژه‌های زیرساختی در مقیاس بزرگ شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رایزنی رئیس جمهور روسیه با سرپرست ریاست جمهوری ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رایزنی رئیس جمهور روسیه با سرپرست ریاست جمهوری ایران"، کلیک کنید.