دومین مرزبان هنگ مرزی بانه به شهادت رسید

دومین مرزبان هنگ مرزی بانه به شهادت رسید

بر اساس اعلام پلیس، یکی از سربازان مجروح حمله گروهک های معاند به مرز بانه، به نام ستوان دوم «جلال اعتماد» به شهادت رسید.

به گزارش زندگانی، بر اساس اعلام پلیس، در ساعت پایانی دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری،  بر اثر تیراندازی گروهک های معاند از مواضع نامشخص مستقر در آن سوی نوار مرزی، به سمت ماموران پاسگاه مرزی هنگ ژال بانه، یکی از کارکنان وظیفه به شهادت رسید.

در جریان این حمله، 2 سرباز وظیفه و یک نیروی کادر نیز مجروح شدند.

ستوان دوم «جلال اعتماد» یکی  از مرزبانان غیور هنگ مرزی بانه که در درگیری با گروهک معاند به شدت مجروح و در بیمارستان شهرستان بانه مورد عمل جراحی قرارگرفته بود، ساعاتی پیش به دلیل شدت جراحت به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

شهید «اعتماد» متاهل و اهل شهرستان قروه بود که از وی یک فرزند دختر خردسال به یادگار مانده است.

ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این شهید والامقام و همرزمانش، خاطرنشان می شود: در خط مقدم دفاع از خاک کشور مرزبانان از جان مایه گذاشته و لرزه بر پیکره مجرمان و متجاوزان مرزی انداخته اند و قطعا راه این شهیدان بزرگوار و دیگر شهدا در دفاع از کشور و ارزش های نظام و انقلاب ادامه دارد.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دومین مرزبان هنگ مرزی بانه به شهادت رسید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دومین مرزبان هنگ مرزی بانه به شهادت رسید"، کلیک کنید.