دغدغه مردم در حوزه اشتغال است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

دغدغه مردم در حوزه اشتغال است - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگانی، پویش بزرگ انتخاباتی خبرگزاری زندگانی با عنوان «با زندگانی انتخاب کنیم؛ کارآمدی و شایسته گزینی» تلاش دارد با آماده کردن بستری مناسب برای معرفی داوطلبان نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گامی در راستای کمک به مردم برای انتخاب اصلح و برگزاری پرشور انتخابات بردارد.

«امیر حسین نظری» از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر به پویش بزرگ انتخاباتی خبرگزاری زندگانی با عنوان «با زندگانی انتخاب کنیم؛ کارآمدی و شایسته گزینی» در دور دوم انتخابات پیوست. متن گفت وگوی وی با خبرگزاری زندگانی را در ادامه می خوانید:

امیرحسین نظری در گفت وگو با خبرنگار زندگانی اظهار کرد: بعد از ادغام دو وزارت بازرگانی و وزارت صنایع و معادن، به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان منصوب شدم و بعد از چند ماه رییس این سازمان شدم.

وی، اشتغال را جزو مشکلات شهرهای رامهرمز و رامشیر عنوان کرد و افزود: اشتغال می تواند اولویت اصلی در سرلوحه کار هر شخصی که به عنوان نماینده شهرستان انتخاب می شود قرار بگیرد چون دغدغه مردم در حوزه اشتغال است.

نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر ادامه داد: برنامه هایی را برای رفع بیکاری در شهرستان پیش بینی کرده ایم. به طور حتم در چهار شاخص که می تواند به نوعی اشتغالزایی بالایی داشته باشد باید توجه جدی کنیم.

نظری توضیح داد: صنعت، معدن، تجارت و کشاورزی چهار شاخصه ای است که برای رفع مشکل بیکاری باید به آن توجه داشته باشیم.

وی با اشاره به طرح های صنعتی گفت: شرکت های فولادی و پتروپالایشگاه حاصل دسترنج در زمان مسیولیتم در اداره کل صمت خوزستان است که نفوذها و جای گذاری غلط سبب به حاشیه رفتن این طرح ها شد و اکنون نیز نگران هستم این طرح ها به جایی نرسد و با این انگیزه برای حضور در مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کردم.

نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر تاکید کرد: این طرح ها از نظر ارزش افزوده و تولید می توانند کمک کنند و همچنین نقش آفرینی زیادی در زمینه اشتغالزایی دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دغدغه مردم در حوزه اشتغال است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دغدغه مردم در حوزه اشتغال است – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.