دستگیری 229 سارق و مالخر در کمتر از 3 روز

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد؛

دستگیری 229 سارق و مالخر در کمتر از 3 روز

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری 229 سارق و مالخردر قالب 51 باند مجرمانه در کمتر از 3 روز خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری زندگانی،مایشگاه کشفیات و طرح دستگیری سارقان و مال خران صبح امروز شنبه 26 خرداد در محوطه صبحگاه آگاهی تهران بزرگ برگزار شد. 

در حاشیه این نمایشگاه، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ  در جمع خبرنگاران گفت: آنچه که امروز شاهدش بودیم بخشی از زحمات همکارانم در پلیس تهران است که 229 سارق و مالخر در قالب 51 باند مجرمانه شناسایی و دستگیر شدند. اغلب این افراد در کمتر از 3 روز دستگیر شدند. ارزش ریالی اموال مسروقه ده ها میلیارد تومان است که بخشی از اموال مسروقه به دلیل مسایل امنیتی در نمایشگاه قرار نگرفته است.

وی افزود: تشکر ویژه از دستگاه قضایی داریم که همراهی خوبی با مجموعه پلیس دارند. یکی از موارد ویژه استفاده از پابندهای الکترونیکی است. ما 20 درصد کاهش سرقت در سال داریم که به دلیل کنترل هوشمند سارقین از طریق پایند و دستبند، همکاری جهت بازرسی مخفیگاه سارقین و موضوع سوم عدم پذیرش قرار متهمین. به سارقان هشدار می دهیم مبارزه بی امان با شما ادامه خواهد داشت و این اطمینان را به مردم می دهیم که پلیس به صورت شبانه روز به دنبال مجرمان است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد استفاده از پابند الکترونیک برای برخی از متهمین گفت: تعداد دستگیرشدگان از میان جمع کسانی که پابند داشتند اندک است، چون کاملا رصد می شوند. بعضی از این افراد می خواهند پلیس را امتحان کنند. از این افرادی که امروز در اینجا هستند کمتر از پنج نفر پابند داشتند. اما ما آن ها را کاملا دقیق کنترل می کنیم. اگر در آینده این موضوع برای سارقینی که کمتر سرقت دارند نصب شود، قطعا امید دارم باز هم شاهد کاهش سرقت باشیم.

 لازم به یادآوری است، گزارش همراه با عکس خبرنگار زندگانی از این کشفیات، از اینجـا قابل مشاهده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 229 سارق و مالخر در کمتر از 3 روز" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 229 سارق و مالخر در کمتر از 3 روز"، کلیک کنید.