دستگیری پسرعموی قاتل در گرگان

زندگانی/گلستان فرمانده انتظامی گرگان از دستگیری پسر عمومی قاتل خبر داد و افزود: این فرد با استفاده از سلاح سرد پسر عموی خود را به قتل رسانده است.

سرهنگ علی تجری ظهر امروز، سه شنبه 14 فروردین 1403 در تشریح جزییات درگیری دو پسر عمو در گرگان، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یکی از مناطق شهرستان گرگان، بلافاصله عوامل انتظامی پاسگاه سعدآباد به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پس از حضور ماموران مشخص شد، بین دو پسر عمو به علت اختلاف شخصی درگیری رخ داده است، ادامه داد: یکی از آن ها با استفاده از سلاح سرد پسرعموی خود را به قتل رسانده و به محل نامعلومی متواری شده است.

فرمانده انتظامی گرگان با تاکید بر اینکه با اشراف اطلاعاتی و تلاش های صورت گرفته در کمتر از دو ساعت مخفیگاه قاتل شناسایی شد، خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضایی و در یک عملیات ویژه، قاتل دستگیر شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده از متهم، علت قتل را اختلافات شخصی عنوان کرد، افزود: متاسفانه برخی افراد به جای اقدامات قانونی با حرکات خودسرانه دست به اقدامات خشونت آمیز و غیر قابل توجیه می زنند که باعث بروز حوادثی این چنین تلخ و ناگوار می شود.

سرهنگ تجری تبعیت از قانون را اصلی ترین زیربنای زندگی اجتماعی بشر عنوان کرد و گفت: آنچه برای مجموعه پلیس مدنظر بوده اجرای قانون و برقراری نظم و امنیت است و با هرگونه هنجارشکنی و بر هم زنندگان نظم و امنیت به طور جدی برخورد می شود.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری پسرعموی قاتل در گرگان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری پسرعموی قاتل در گرگان"، کلیک کنید.