دستگیری سارقان احشام در میامی

دستگیری سارقان احشام در میامی

زندگانی/سمنان فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان احشام در شهرستان میامی خبر داد و گفت: متهمان به سرقت 94 راس دام اعتراف کردند.

سردار جلیل موقوفه یی شامگاه گذشته با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در شهرستان میامی بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری مجدانه موضوع صادر شد و ماموران پلیس آگاهی و انتظامی آن شهرستان اقدامات خود را آغاز کردند. 

وی به بررسی تخصصی ماموران در صحنه های سرقت و تلاش شبانه روزی آنان در این زمینه اشاره کرد و گفت: سرانجام کاراگاهان پلیس آگاهی با بهره گیری از روشهای علمی آزمایشگاهی و نوین کشف جرم موفق به شناسایی یکی از مهره های اصلی سرقت ها شد. 

سردار موقوفه یی با بیان اینکه متهم اصلی پرونده طی عملیات غافلگیرانه دستگیر شد، ادامه داد: سارق در تحقیقات فنی و پلیسی 7 نفر از همدستان خود در انجام سرقتها را معرفی کرد و همگی آنها نیز در عملیاتهای جداگانه دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان از اعتراف متهمان به 9 فقره سرقت و در مجموع سرقت 94 راس دام سبک خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش احشام به سرقت رفته را بالغ بر 20 میلیارد و ریال برآورد کردند که سارقان تمامی آنها را فروخته بودند. 

فرمانده انتظامی استان سمنان در پایان به زندانی شدن متهمان با دستور قضایی اشاره کرد و به دامداران توصیه کرد که ضمن ارتقاء حفاظت فیزیکی دامداریها از تجهیزات ضد سرقت استفاده کرده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را به پلیس اعلام کنند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری سارقان احشام در میامی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری سارقان احشام در میامی"، کلیک کنید.