دانش آموزان نگران دریافت کارت نباشند/ هیچ مانعی برای حضور سر امتحان وجود ندارد

دانش آموزان نگران دریافت کارت نباشند/ هیچ مانعی برای حضور سر امتحان وجود ندارد

زندگانی/خوزستان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به مشکل ایجاد شده در دریافت کارت آزمون امتحانات دانش آموزان گفت: بخش زیادی از مشکل حل شده و تا ظهر شنبه مشکل دریافت کارت کاملا رفع خواهد شد و همه می توانند کارت بگیرند.

عبدالله حبیبی در گفت وگو با زندگانی با اشاره به رفع مشکل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نهایی تا ظهر شنبه (29 اردیبهشت ماه) اظهار کرد: دانش آموزان نگران دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نهایی نباشند و برای امتحانات آماده شوند.

وی افزود:  اگر به هر دلیل دانش آموز نتواند کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کند، صبح شنبه به مدرسه خود مراجعه کند و کارت را از مدرسه دریافت کند. همچنین فردا میز پاسخگویی در همه ادارت آموزش و پرورش برقرار است تا مشکل را رفع کنند.

حبیبی بیان کرد: اگر دانش آموزان به هر دلیلی نتوانستند کارت دریافت کنتد، تا نیم ساعت قبل از آغاز آزمون کارت ورود به جلسه به آنان داده خواهد شد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت:  اگر دانش آموزان به هر دلیلی موفق نشوند کارت را از my medu.ir دریافت کنند، می توانند به مدرسه مراجعه کنند تا متوجه شوند در کدام حوزه امتحانی باید امتحان دهند. وقتی حوزه امتحانی را متوجه شدند بدون کارت آزمون و با کارت معتبر عکس دار مانند شناسنامه یا کارت ملی هوشمند یا گواهی عکس دار و زندگانی دار مدرسه می توانند امتحان دهند.

وی با بیان اینکه با تلاش های انجام شده در مرکز سنجش و مرکز فناوری بسیاری از دانش آموزان در سراسر کشور و استان خوزستان موفق شده اند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند، افزود: خانواده ها نگران نباشند زیرا هیچ مانعی برای حضور دانش آموز سر امتحان وجود ندارد. در حال حاضر بخش زیادی از مشکل حل شده و تا فردا ظهر مشکل دریافت کارت کاملا رفع خواهد شد و همه می توانند کارت بگیرند. آنچه مهم است حضور به موقع دانش آموز در محل آزمون  است.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانش آموزان نگران دریافت کارت نباشند/ هیچ مانعی برای حضور سر امتحان وجود ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانش آموزان نگران دریافت کارت نباشند/ هیچ مانعی برای حضور سر امتحان وجود ندارد"، کلیک کنید.