خوشحالی دشان از درخشش ستاره فرانسه مقابل بلژیک

خوشحالی دشان از درخشش ستاره فرانسه مقابل بلژیک

سرمربی تیم ملی فرانسه می‌گوید از عملکرد راندال کولو موآنی مقابل بلژیک خیلی خوشحال است.

به گزارش زندگانی، تیم ملی فوتبال فرانسه در بازی یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف بلژیک رفت و با گل به خودی یان فرتونگن را نتیجه یک بر صفر برنده شد.

دیدیه دشان ‌پس از بازی گفت: خیلی خوشحالم. ما در یک بازی بزرگ مقابل یک تیم ‏خوب قرار گرفتیم. بازی خیلی نزدیک بود با اینکه ما از نظر مالکیت ‏توپ و خلق فرصت به مراتب بهتر عمل کردیم ولی در طول مسابقه ‏می‌توانم این را بگویم که بازی نزدیکی بود. راندال کولو موآنی در نهایت کار را به زیبایی انجام داد. برای او خوشحالم.

سرمربی فرانسه درباره گلزنی کولو موآنی گفت: من هیچ زمان به کیفیت او شک نداشتم. او کیفیت لازم ‏برای گلزنی به هر حریفی را دارد. خیلی برای او خوشحالم. او اینجاست و منتظر می‌ماند تا هر وقت کادر فنی صلاح دید به میدان برود ‏و تیم را نجات بدهد. وقتی می‌بینم در پایان بازی چه لبخند زیبایی ‏دارد واقعا لذتبخش است.

او درباره عملکرد تیمش اضافه کرد: ‏ما موقعیت‌های شوتزنی زیادی داشتیم که متاسفانه اکثر ‏شوت‌هایمان در چارچوب نبود. این البته به کیفیت حریفی که ‏مقابل‌مان ایستاده بود هم برمی‌گشت. باید از این برد لذت ببریم و ‏فعلا وقت جشن گرفتن است. نباید این پیروزی را کم‌اهمیت جلوه ‏بدهیم. ما حالا در یک‌چهارم هستیم و آن‌ها به خانه برمی‌گردند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خوشحالی دشان از درخشش ستاره فرانسه مقابل بلژیک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خوشحالی دشان از درخشش ستاره فرانسه مقابل بلژیک"، کلیک کنید.