خودروی سواری در تصادف با میکسر مچاله شد + عکس

تصادف میان یکدستگاه سواری دنا با یک دستگان میکسر سبب مصدومیت شدید راننده شد.

به گزارش زندگانی، حوالی ساعت 2:30 بامداد امروز، تعدادی از شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تماس گرفته و از وقوع تصادف شدید رانندگی در مسیر شرق به غرب بلوار ارتش، روبه روی شهرک کوثر اطلاع رسانی کردند.

درپی این حادثه ستاد فرماندهی آتش نشانی، آتش نشانان ایستگاه 131 را به همراه گروه امداد و نجات 10 به محل اعزام کرد و هنگام حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری دنا به شدت با یک دستگاه میکسر برخورد کرده و سرنشین خودرو دنا در داخل اتاقک در هم پیچیده خودرو محبوس شده بود.

شدت این تصادف به حدی بود که کابین سواری دنا کاملا مچاله شده بود. در این شرایط آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه و قطع برق خودرو با استفاده از تجهیزات مخصوص، فرد محبوس شده را از داخل خودرو خارج کرده و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند. 

در ادامه عوامل آتش نشانی با کمک ماموران پلیس راهور اقدام به ایمن سازی محل کرده و پس از انتقال خودرو به حاشیه مسیر و محلی امن به ماموریت خود خاتمه دادند. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

خودروی سواری در تصادف با میکسر مچاله شد + عکس
کابین خودرو پس از تصادف

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودروی سواری در تصادف با میکسر مچاله شد + عکس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودروی سواری در تصادف با میکسر مچاله شد + عکس"، کلیک کنید.