خدمتگزاری دولت شهید رییسی صادقانه وخالصانه بود – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

خدمتگزاری دولت شهید رییسی صادقانه وخالصانه بود - خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگانی، محمدمهدی فداکار، صبح چهارشنبه در مراسم بزرگداشت شهادت آیت اله رییسی و همراهانشان در محل حسینیه ثارالله کرمان گفت: رییس جمهور شهید، گفتمان خدمت به مردم را تغییر داد و مهمتر از خدماتی که برای این کشور داشت، تغییر در گفتمان دولت برای خدمتگزاری است.

وی افزود: حریص بودن برای خدمت، دلسوزی زیاد برای مردم، تواضع و فروتنی، احساس صمیمت با ایشان در مراجعه مردمی از بارزترین صفاتی است که می توان برای رییس جمهور شهید نام برد.

استاندار کرمان تصریح کرد: دولت سیزدهم و شهید آیت الله رییسی در سخت ترین شرایط کشور را تحویل گرفت، اما ناامید نشد و کار به جایی رسید که پروژه های بزرگ تری را در حوزه اقتصادی کشور در حال برنامه ریزی داریم.

فداکار، با بیان اینکه اخلاص در عمل موجب محبوبیت آیت الله رییسی در قلوب مردم شد گفت: ایشان به شدت از حاشیه ها دوری می کرد، دغدغه اقشار محروم را داشت و در سفرشان به کرمان از محروم ترین نقاط و روستاها بازدید کرد و پیگیر حل مسایل آنان بود.

وی افزود: رشد اقتصادی که به شدت منفی شده بود و میانگین آن در یک دهه به یک درصد رسیده بود با تلاش دولت سیزدهم با محوریت شهید رییسی به 4 درصد افزایش یافت.

فداکار بیان کرد: کسری 59 درصدی بودجه کشور در شش ماهه اول دولت سیزدهم کاهش و در نیمه دوم سال 1400 به 20 درصد رسید. سرعت رشد نقدینگی کشور نیز به نصف رسید.

استاندار کرمان، نگاه جدی به آرمان های انقلاب و شهدا و دفاع مقدس را از اتفاقات مهم فرهنگی دولت سیزدهم برشمرد و گفت: نگاه سیاسی ایشان در داخل تعامل با همه گروه ها و جریان ها و در بعد خارجی ایستادگی در برابر زیاده خواهی های جهان و بی توجهی به تهدیدهای دشمن بود.

فداکار، گفت: وقتی برای خدا کار کنی، خدا موانع را از پیش برداشته و رعب دشمن را از بین می برد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمتگزاری دولت شهید رییسی صادقانه وخالصانه بود – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمتگزاری دولت شهید رییسی صادقانه وخالصانه بود – خبرگزاری زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.