خبر خوش برای استقلالی ها؛ شاگردان نکونام صدرنشین ماندند!

خبر خوش برای استقلالی ها؛ شاگردان نکونام صدرنشین ماندند!

به گزارش خبرگزاری زندگانی، در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان بود. درحالی که این دیدار در بازی رفت و در اصفهان با یک گل به نفع طلایی پوشان به پایان رسید اما در بازی برگشت با نتیجه تساوی به نفع دو تیم تمام شد و باعث شد تا استقلالی ها همچنان صدر نشین بمانند.

ترکیب پرسپولیس
علیرضا بیرانوند، وحدت حنانوف، حسین کنعانی، گیورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، مسعود ریگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی (78 امیری)، اوستون ارونوف، امید عالیشاه و عیسی آل کثیر
سرمربی: اوسمار ویرا

ترکیب سپاهان
پیام نیازمند، هادی محمدی، برایان دابو، محمد کریمی، رامین رضاییان، سیاوش یزدانی، فرشاد احمدزاده (65 رضا اسدی)، میلاد زکی پور، امید نورافکن، شهریار مغانلو، محمد شکاری ( 75 علی اصغر اعرابی)
سرمربی: ژوزه مورایس

دقیقه 11: پاسی که برای مغانلو ارسال شد شهریار مقانلو را در موقعیت بسیار خوبی قرار داد ولی کمک داور مسابقه پرچم خود را بالا برده بود. این در حالی است که سپاهانی ها معتقدند این آفساید به درستی اعدام نشده است.

دقیقه 24: سپاهان برای چندمین مرتبه صاحب ضربه کرنر شد ولی باز هم مدافعین پرسپولیس اجازه ایجاد موقعیت خطرناک را به مهاجمین این تیم ندادند.

دقیقه 29: ضربه سر گیورگی گولسیانی روی ارسال عبدالکریم حسن با اختلاف کمی از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 31: شوت سرکش عبدالکریم حسن با فاصله زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 38: سپاهانی ها موقعیت خوبی برای ثبت اولین گل مسابقه داشتند اما فرشاد احمدزاده با تعلل خود این موقعیت مناسب را از دست داد.

دقیقه 40: رامین رضاییان روی پاس دقیق رضا شکاری موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت ولی شوت او به زاویه بسته زده شد و به تور کناری دروازه برخورد کرد. رضاییان پس از اینکه داور کرنر اعلام نکرد به شدت نسبت به تصمیم معترض بود.

دقیقه 43: مهدی ترابی با نفوذ به قلب خط دفاعی سپاهان و یک دو با گولسیانی موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما شوت او با اختلاف چند متری از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: نفوذ وحدت حنانوف روی پاس تماشایی اورونوف می رفت که پرسپولیس را به گل اول برساند ولی پاس او با دخالت به موقع میلاد زکی پور قطع شد.

دقیقه 61: عبدالکریم در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گرفت ولی شوت او را مدافع سپاهان با تکل به موقع راهی کرنر کرد.

دقیقه 70: ارسال عبدالکریم حسن می رفت که به گل اول پرسپولیس تبدیل شود اما مدافع سپاهان زودتر از آل کثیر توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 75: شوت رضا شکاری بی دقت بود و با اختلاف از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 82: برخورد برایان داوو و امید عالیشاه و ضربه ای که به هافبک بورکینافاسویی سپاهان زد، باعث شد بیژن حیدری کارت قرمز را پس از چند ثانیه و آرام شدن اوضاع از جیب دربیاورد و او را اخراج کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر خوش برای استقلالی ها؛ شاگردان نکونام صدرنشین ماندند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر خوش برای استقلالی ها؛ شاگردان نکونام صدرنشین ماندند!"، کلیک کنید.