حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پرشور است

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پرشور است

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را پرشور توصیف کرد.

سردار تقی مهری در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن در گفت وگو با زندگانی، گفت: یوم الله 22 بهمن را به همه ملت ایران و به خصوص سربازان عزیز که درحال حاضر در مرزها، جاده ها، پاسگاه ها، کلانتری ها، مقرها و در جای جای میهن اسلامی ما در حال انجام وظیفه هستند؛ تبریک می گویم و ان شاءالله 22 بهمن خوبی برای سربازان عزیزمان باشد.

وی با بیان اینکه بخشی از بار تامین امنیت راهپیمایی 22 بهمن بر دوش سربازان عزیز است، گفت: به طور کلی سربازان نقش موثری در تامین امنیت کشور عزیزمان دارند و ملت ایران نیز همواره قدردان این عزیزان هستند.

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال بسیار پرشور بود، گفت: همواره حضور مردم تضمین کننده انقلاب اسلامی بوده است و این نشان می دهد که مردم عزیز ما تحت هر شرایطی پای آرمان های خود و شعارهای اصیل انقلاب اسلامی هستند.

مهری همچنین ازغرفه سازمان وظیفه عمومی فراجا در مسیر راهپیمایی 22 بهمن بازدید کرد و گفت که سازمان وظیفه عمومی فراجا همواره در تلاش است تا از فرصت های مختلف برای ارایه خدمات به مردم و تسهیل امور استفاده کند.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پرشور است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پرشور است"، کلیک کنید.