«حادثه امنیتی بسیار سخت» برای اشغالگران در غزه؛ فرود بالگردها برای انتقال زخمی‌ها و کشته‌ها

«حادثه امنیتی بسیار سخت» برای اشغالگران در غزه؛ فرود بالگردها برای انتقال زخمی‌ها و کشته‌ها

منابع رسانه‌ای عبری از رخ دادن یک «حادثه امنیتی بسیار سخت» برای ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه و مجروح و کشته شدن چند نظامی این رژیم خبر دادند.

به گزارش زندگانی، رسانه‌های عبری در این باره گزارش دادند: یک حادثه امنیتی دشوار برای ارتش در محله «تل الهوا» واقع در غرب شهر غزه رخ داده است.

طبق گزارش این رسانه‌ها، پنج بالگرد نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه فرود آمده تا مجروحان و کشته شده‌ها را به بیمارستان منتقل کنند.

برخی منابع در این باره اعلام کردند که نظامیان صهیونیست در تله رزمندگان مقاومت گیر افتادند.

در همین راستا، خبرگزاری سما گزارش داد که بالگردهای «آپاچی» ارتش رژیم صهیونیستی درحال بمباران محله تل الهوا هستند.

طبق این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی همزمان با حملات توپخانه‌ای درحال هدف قرار دادن این محله است.

سما همچنین از درگیری شدید میان رزمندگان فلسطینی و ارتش رژیم صهیونیستی در محله تل الهوا و شنیده شدن صدای چند انفجار در این محله خبر داده است.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

حملات رژیم صهیونیستی در حالی وارد دهمین ماه شده است که تحولات میدانی پس از ۲۷۸ روز، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است، تاکتیک‌هایی که منجر به فرسودگی و شکست اطلاعاتی ارتش این رژیم شده است.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«حادثه امنیتی بسیار سخت» برای اشغالگران در غزه؛ فرود بالگردها برای انتقال زخمی‌ها و کشته‌ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«حادثه امنیتی بسیار سخت» برای اشغالگران در غزه؛ فرود بالگردها برای انتقال زخمی‌ها و کشته‌ها"، کلیک کنید.