توقف حرکت قطارهای مترو در مسیر تهران به گلشهر به دلیل نقص فنی

توقف حرکت قطارهای مترو در مسیر تهران به گلشهر به دلیل نقص فنی

شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ضمن عذرخواهی از مسافران محترم به اطلاع می رساند، به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط 5، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبرو است.

به گزارش زندگانی، شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه  در اطلاعیه ای اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از مسافران محترم به اطلاع می رساند، به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط 5، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبروست.

در حال حاضر اعزام قطار از ایستگاه صادقیه به گلشهر امکانپذیر نیست و در مسیر گلشهر به تهران ( صادقیه) نیز قطارهای تندرو اعزام نمی شوند. قطارهای اعزامی این مسیر ، از گلشهر تا ایستگاه ارم سبز حرکت می کنند و پس از آن مسافران می توانند با استفاده از خط 4 مترو به مسیر خود ادامه دهند یا سوار اتوبوس های مستقر در مجاورت ایستگاه برای رسیدن به صادقیه شوند.

تیم های فنی مترو با تمام توان در حال تلاش برای رفع این نقص فنی در کوتاه ترین زمان ممکن هستند و خدمات رسانی به مسافران گرامی به محض رفع مشکل از سر گرفته خواهد شد.

گفتنی است، هماهنگی های لازم با شرکت اتوبوسرانی برای سرویس دهی در این مسیر انجام شده است.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقف حرکت قطارهای مترو در مسیر تهران به گلشهر به دلیل نقص فنی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقف حرکت قطارهای مترو در مسیر تهران به گلشهر به دلیل نقص فنی"، کلیک کنید.