تعویض های ضعیف، بزرگ ترین اشتباه مورایس برابر الهلال بود/سپاهان شانس آورد زمان بازی تمام شد

تعویض های ضعیف، بزرگ ترین اشتباه مورایس برابر الهلال بود/سپاهان شانس آورد زمان بازی تمام شد

زندگانی/اصفهان یک کارشناس فوتبال گفت: تیم الهلال یک مقدار ترسید و عقب نشینی کرد اما وقتی تعویض های ضعیف ژوزه مورایس انجام شد، تیم را دگرگون کرد و این عملکرد بزرگترین اشتباه ژوزه مورایس بود.

حسین چرخابی در گفت وگو با زندگانی، با اشاره به باخت سپاهان برابر الهلال، در خصوص عملکرد تیم سپاهان در خانه، اظهار کرد: از تیم سپاهان تعجب کردم. با توجه به این که می دانستند بازی با تیم قوی و تهاجمی به نام الهلال عربستان را دارند. این تیم در خط دفاع و به خصوص دفاع سمت چپ ضعیف بود و جایگزین خوبی مشاهده نکردیم و به فکر دفاع قوی کردن نبود. ژوزه مورایس چند روز قبل از بازی از یک پلن سوپرایزی در تیم خبر داد که در خط دفاعی می تواند چاره ساز باشد.

وی ادامه داد: مورایس بر خلاف بازی های قبل دفاع در زمین و نیمه خود را برقرار کرده بود که وقتی تیم الهلال عربستان صاحب توپ بود می خواستند فشارهایی بر هافبک و خط حمله تیم الهلال عربستان را از کار بیندازند. به نظرم تا حدودی خوب پیش رفتند و نقشه بسیار خوبی برای این تیم بود.

چرخابی با بیان اینکه اگرچه تیم الهلال عربستان صاحب توپ و زمین بود و ضد حمله های بسیاری انجام داد، افزود: تیم سپاهان در مواقعی که الهلال عربستان صاحب توپ می شد سریع پشت دفاع تیم جلو آمده الهلال را نشان می گرفتند که باعث شد رامین رضاییان با عملکرد فوق العاده و یک کنترل بتواند گل را برای سپاهان انجام دهد. این بازیکن از نظر روحی روانی توانست وضعیت سپاهان را بالا ببرد.

این کارشناس فوتبال با اشاره به اینکه تیم الهلال عربستان توانست گل مساوی را برای تیم خود به ثمر برساند، گفت: تیم سپاهان به طوری گل خورد که حریف توانست نزدیک به دروازه صاحب توپ شود. بازیکنی که با یک کنترل راحت و ضربه کنار پا صاحب گل مساوی شد، اما تیم سپاهان خوب بازی کردند و چقدر موقعیت از دست دادند.

چرخابی درباره اینکه تیم الهلال عربستان یک مقدار ترسید و عقب نشینی کرد، اما وقتی تعویض های ضعیف ژوزه مورایس انجام شد، تیم را دگرگون کرد و این عملکرد بزرگ ترین اشتباه ژوزه مورایس بود، توضیح داد: هنگامی که تیم صاحب توپ و زمین شود تیم حریف احتمال هرگونه خطا را دارد. تیم الهلال عربستان با 10 نفره شدن تیم سپاهان استفاده کرد و بازی را برد و تیم سپاهان شانس آورد که وقت بازی تمام شد.

پایان خبر زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعویض های ضعیف، بزرگ ترین اشتباه مورایس برابر الهلال بود/سپاهان شانس آورد زمان بازی تمام شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعویض های ضعیف، بزرگ ترین اشتباه مورایس برابر الهلال بود/سپاهان شانس آورد زمان بازی تمام شد"، کلیک کنید.