تصمیم بزرگ رونالدو درباره جام جهانی 2026

تصمیم بزرگ رونالدو درباره جام جهانی 2026

به گزارش خبرگزاری زندگانی؛ کریس رونالدوی بزرگ فردا ماجراجویی جدید خود با پیراهن تیم ملی کشورش پرتغال را آغاز می کند و در اولین بازی یورو 2024 به میدان می رود.

به گزارش ورزش سه، پیش از این خیلی ها معتقد بودند این تورنمنت برای کریستیانو اهمیت زیادی دارد چرا که آخرین تورنمنت بزرگی است که او در آن شرکت خواهد داشت. رونالدو در حال حاضر وارد 39 سالگی شده و در زمان برگزاری جام جهانی 2026 او چهل و یک ساله خواهد شد. به همین علت بود که اکثرا گمان می کردند رونالدو قطعا در آن جام جهانی حضور نخواهد داشت.

حتی حریف بزرگ رونالدو، لیونل مسی، هم هنوز درباره حضور یا عدم حضور در جام جهانی 2026 تصمیم قطعی نگرفته یا دست کم اینطور به نظر می رسد. با اینحال در مصاحبه اخیر لیو به نظر می رسید که او کم کم تمایل بیشتری برای بازی در آن جام جهانی پیدا می کند.

اما سایت رلوو امروز مدعی شد از منابع نزدیک به کریس رونالدو دریافته که او تصمیم قطعی گرفته که در جام جهانی 2026 هم بازی کند و فعلا قصد خداحافظی از تیم ملی ندارد. او در صورتی که موفق شود به این هدفش برسد، به رکورد خارق العاده دیگری دست پیدا می کند و اولین بازیکن تاریخ فوتبال خواهد شد که شش دوره در جام های جهانی بازی کرده است.

رونالدو فعلا تمام تمرکزش را روی یورو 2024 گذاشته و بعید نیست که میزان موفقیت او و پرتغال در این تورنمنت روی تصمیمش برای بازی کردن در جام جهانی بعدی تاثیر بگذارد. رونالدو می خواهد مثل یورو 2016 این بار با یک دوره فاصله بار دیگر سلسایو را قهرمان اروپا کند و آن گاه به فکر جام جهانی باشد تا شاید بتواند با بالای سر بردن جام طلایی، از این نظر هم به لیو مسی برسد تا از او چیزی کم نداشته باشد.

می شود حدس زد آنچه رونالدو را در گرفتن این تصمیم کمک کرده عملکرد و آمارهای فوق العاده اش در النصر بوده است. او پشت سر هم برای تیم عربستانی گلزنی کرد، رکورد تعداد گل فصل تاریخ این کشور را شکست و اولین ستاره ای شد که در چهار کشور مختلف آقای گل شده است.

رونالدو با 130 گل ملی در حال حاضر بهترین گلزن ملی تاریخ فوتبال است و می خواهد در سال های باقی مانده با افزایش این آمار کاری کند که خیالش از نرسیدن لیو مسی راحت بشود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصمیم بزرگ رونالدو درباره جام جهانی 2026" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصمیم بزرگ رونالدو درباره جام جهانی 2026"، کلیک کنید.